Skocz do zawartości

Wspólny prezent od Linuxpl.com i Skrypty.pro


blake

Rekomendowane odpowiedzi

Też dostaliście taką mega promocję? Jak nie to odstąpię swoje rabaty!

A tak na poważnie to jak widzę gdzieś domenę skrypty.pro to coraz bardziej zaczyna mnie trzepać. Nie mówiąc o tym, że spama dostaję przynajmniej raz na 2 tygodnie z coraz to wymyślniejszymi ofertami super zaje... linków i w ogóle cuda niewidy.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd pomysł, że to do spółki z linuxpl.com?

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem dlaczego akurat linuxpl chce maczać w tym palce, a może nic o tym nie wiedzą?

E: Niestety wiedzą, bo to z ich maila przyszedł ten mail z jakże atrakcyjną ofertą.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę Cię...

mam Ci wysłać maila z domeny netmisja.pl ? a może microsoft.com? wybieraj - z dowolnej, wskazanej przez Ciebie wyślę.

a tak na poważnie, pewnie skrypty.pro tam ma hosting, więc słabo skonfigurowany lub wcale nie konfigurowany mailer będzie wskazywał vhost hostingu

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsze kwiatki : oczywiście skubaniec nie pisze wprost ze to jego, bo ja mam filtra ustawionego na frazę skrypty.pro :D, dla tego przeleciał bo teraz się przedstawia jako tanie pozycjonowanie :D

Mojakosmetyczka.pl i TajnePozycjonowanie.pl prezentują:

Oferta, która była hitem pół roku temu (sprzedane kilkadziesiąt sztuk) – masz możliwość ponownie zdobyć ok. 3000 linków, z ponad 1000 IP i z różnych stron i skryptów,
które w zróżnicowany sposób wzmocnią pozycję Twojej strony.
Oferta będzie aktywna tylko do piątku, podejdź do niej jak do grupowych zakupów – dużo osób kupuje na raz, dzięki temu opłaca nam się dać tak niską cenę.
Zobacz pełen opis tutaj
Co otrzymasz?
cała baza publiczna precli, katalogów, ksiąg gości, Wiki ok. 600 wpisów po 1, 2, 3 linki
50 linków z domen .edu/.gov i z wysokim TrustRank
200 komentarzy dofollow
200 komentarzy nofollow na frazy typu "kliknij"
2000 linków indeksujących
2000 wysłanych pingów na Twoje wpisy
Oferta przygotowana tak, aby utworzyć zróżnicowany profil linków dla Twojej strony zapewniający maksimum bezpieczeństwa.
Zobacz pełen opis tutaj
W pozycjonowaniu, jak w żadnej innej dziedzinie, widoczny jest efekt skali - im więcej stron pozycjonowanych, tym niższy koszt pozycjonowania pojedynczej strony.
Z tego powodu rozpoczynamy pierwszą akcję zbierania wielu zamówień w krótkim czasie po bardzo BARDZO niskiej cenie wynikającej z efektu skali.
Polecamy
Mojakosmetyczka.pl i TajnePozycjonowanie.pl
www.tajnepozycjonowanie.pl/oferta-promocyjna/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do maila z linuxpl to sprawdzałem dokładnie nagłówki z tym z którego fakturę od nich dostałem, więc wygląda że to nie fałszywka. A co do kosmetyczki... nie wiem co napisać...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak masz pewniaka, to pisz do nich o wyjaśnienia - niech się tłumaczą

opcje są 3

1/ uczestniczyli w spamie za co możesz ich lekko ud*pić

2/ mają dziury w systemie

3/ nagłówki są dobrze podrobione

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, dobre, dopiero teraz zauwazylem ten watek.

Nawet Wam nie powiem o co chodzi, bo z checia poslucham dalszych teorii spiskowych :D

Odnosnie "tajnepozycjonowanie" to nie wiem o co chodzi, pewnie ktos moja oferte wystawia x razy drozej i zarabia na roznicy, nie raz tak bylo. Naprawde myslisz MaxPan ze to ja? Czy ja sie kiedys nie przedstawilem z imienia i nazwiska, badz firmy?

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak kiedyś pisałeś że nie uprawiasz marketingu szemranego, to czemu twój temat z MM jest w koszu?

Wiec oficjalnie zaprzeczasz ze masz coś wspólnego z tym mailingiem od kosmetyczki?

Czy ja sie kiedys nie przedstawilem z imienia i nazwiska, badz firmy?

a mailingi co PIO rozsyła gdzie swoje linki chowasz za serwisami co ich skracają? :D Nie rób sobie jaj przecież każdy z PIO powie ze ma już dość twojego "profesjonalnego" marketingu, dla tego to przekłada się na niechęć do twoich produktów, jak byś się zachowywał w inny sposób, nie mówił swoim klientom żeby rejestrowali się na PIO i pisali pochlebne ody ( sam to przyznałeś), twoja akcja jak pokazywałeś mieszkanie co kopiłeś niby za dochody z MM foto razem z cena ( pamiętaj w te czasu jeszcze nie byleś VATOwcem, chyba rozumiesz o co chodzi, a sadzać po cenie mieszkania musiałeś już być jeśli by było to z dochodów ze sprzedażny softu). Nie mam nic do ciebie osobiście, a twój sposób sprzedaży twoich produktów mnie osobiście wkurza. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak kiedyś pisałeś że nie uprawiasz marketingu szemranego, to czemu twój temat z MM jest w koszu?

Mysle ze dlatego, ze kiedys napisalem do moderatora zeby usunal wpis i polecial caly temat (serio)...

Wiec oficjalnie zaprzeczasz ze masz coś wspólnego z tym mailingiem od kosmetyczki?

Tak, ja Piotr Kielski oficjalnie zaprzeczam, pierwszy raz slysze o mojejkosmetyczce i tajnympozycjonowaniu

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mail z przed chwili:

Jako nasz Klient otrzymujesz w Linuxpl kod rabatowy

20% na zakup hostingu SEO lub zwykłego hostingu.

Tylko że ja nie jestem Waszym klientem, jak już to Wy moim hehe i stąd mój adres mailowy macie.

Nieudolny marketing.

Acha a podpis jest:

Pozdrawiam,

Piotr Kielski

Ekipa Skrypty.pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem to samo i jest nawet link do usunięcia subskrypcji! Klikam, ucieszony że już mnie ten spam nie zaatakuje, ale moim oczom ukazuje się:

https://pkielski.website.pl/fump/wypisanie.html

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co pisze powyzej tego linku?

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności