Skocz do zawartości

Wspólny prezent od Linuxpl.com i Skrypty.pro


blake

Rekomendowane odpowiedzi

jak kliknąłem wypisanie to sie pojawiło:

Not Found

The requested URL /fump/wypisanie.html was not found on this server.

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ten link nie dziala, a nawet jakby dzialal to wypisalby Cie z listy w fumpie, a ja kazdorazowo pobieram liste z presty i w mailu jest napisane co nalezy zrobic, aby odznaczyc chec otrzymywania maili (tak samo jak na PiO), a nawet wystarczy napisac do nas i zrobimy to za was. Co ciekawet wiele osob publicznie sie burzy, choc dobrze czytac potrafia, a pozniej i tak sie nie wypisuja, zeby te maile jednak czytac ;>

@ja1

nie mozliwe, za kazdym razem pobieram maile ze sklepu, podaj mi maila na PW to tutaj publicznie napisze kiedy sie rejestrowales.

Swoja droga, u Ciebie w sklepie zaznaczylem od razu przy rejestracji ze nie chce maili, a je dostaje - co kilka dni.

Spadam do kina, odpisze jutro.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem, że moim obowiązkiem jest czytanie każdego spamu który dostaje, tak? Po przeczytaniu tematu scrolluje na koniec wiadomości i widzę info:

To unsubscribe click on the link below:

LINK

Domyślam się, że jest on pobrany ze sklepy, bo kiedyś się tam zarejestrowałem, ale z tego co kojarzę to chyba obowiązkiem jest podawanie w mailu, wysyłanego przez sklep lub jakąkolwiek listę mailową (na której wyraziłem zgodę aby się znaleźć), bezpośredniego linka do wypisania się z subskrypcji.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności