Skocz do zawartości

Radio Maryja - Cala prawda


melassa

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie,, ze nie ocenzutuja :)https://www.google.pl/search?hl=pl&q=radio+...aj+w+Google&lr= heheh (3 pozycja - 1 litera robi roznice?)mozna by cos tego stronke masonskiej ttelewizji podlinkowac dac linki do materialow tworczych rodziny radia maryja.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja tylko o tej nienawiści do Żydów :) ... Bardzo mnie to zastanawia, jak można nienawidzieć Żydów i... codziennie się do ŻYDA MODLIĆ :) (przecież Chrystus był Żydem) Masowe rozdwojenie jaźni czy co ...? ;)

oni sie nie modlą do Chrystusa.. oni się modlą do Rydzyka.

ileż razy słyszałem o jego świętości, że po śmierci będzie siedział po prawicy Boga itp itd.

to przerażające ale taka prawda - oni dawno nie modlą się do Jezusa czy Boga.. a do Rydzyka. i to mnie najbardziej w tym RM , za przeproszeniem, wkur...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się za nich zabieram na siedziba szatana

potem mysle, że najbardziej zaboli masoneria a potem może przejde na faszyści

myślałem nad żydzi, żydostwo i pokrewnymi ale mogliby żydzi być obrażeni porównaniem do tych oszołomów ;D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko o tej nienawiści do Żydów :) ... Bardzo mnie to zastanawia, jak można nienawidzieć Żydów i... codziennie się do ŻYDA MODLIĆ :) (przecież Chrystus był Żydem) Masowe rozdwojenie jaźni czy co ...? :)

Stare, ale... :)

Rydzyk i Jankowski idą do nieba.

Otwiera im bramę Jezus i pyta:

- A wy tu po co?

- Chcemy iść do nieba. - odpowiada Jankowski.

- Do nieba? Wynoście się stąd, precz! - krzyczy Jezus.

Rydzyk i Jankowski odchodzą.

- Przeczuwałem, że ten Żyd nas nie wpuści... - mówi Rydzyk.

Co do pozycjonowania RM - masoni może być :). Faszyści/faszyzm w sumie też. Zastanawiam się tylko, czy ktoś tam-na-górze, w Toruniu się tym przejmie... :)

Zamiast siedzieć cały dzień na forum pograj sobie w fajne gry flash. Możesz też przejrzeć katalog stron (łączny PR=666 :P) i oczywiście dodać tam swój link.

Masz 13 lat? Kup sobie takie ściągi, będziesz dżezi! :-)

Sprzedam linki z PR5, www.php-fusion.pl - info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tak ogólnie - wiecie co - u nas generalnie nie ma już kogo słuchać - jakiej telewizji czy radia nie włączysz to masz reprezentację jakiejś opcji politycznej i wszystkie komentarze są tak stronnicze że śmiać się chce jak się tego słucha. Każda wiadomość może być przedstawiona na tyle różnych sposobów ile jest różnych tv i rozgłośni radiowych i to za każdym razem zupełnie inaczej.

Niestety na tej płaszczyźnie że radio maryja i tvn, rmf fm, czy trójka to to samo.

Dla jasności - nie jestem ani za ani przeciw ani radiu maryja ani tvn/polsatowi itp. staram się tylko myśleć, obserwować - i to właśnie co widzę napisałem powyżej.

A DLACZEGO to piszę. Otóż dlatego, że niestety również rozmowy na tym forum są identyczne - IDENTYCZNE - stronnicze i niedopuszczające zupełnie tego, że możecie się mylić :D Może to właśnie Platforma i jej przychylne media mydli Wam oczy tak jak RM mydli oczy swoim słuchaczom. Dlatego fajnie jest być pośrodku - myśleć samodzielnie.

Wiele razy słyszałem które fragmenty wypowiedzi (wyrwane oczywiście z kontekstu) prezentuje telewizja - przecież to w 90% czysta manipulacja.

Dlatego też rzadko wdaję się w tego typu dyskusje (Na tym forum wolę jednak techniczne informację) Tu nikt nie wygra - czasem też przykro tego słuchać - traktujecie ludzi którzy wierzą Rydzykowi tak jak większość z Was liderom PO jak podludzi i chcecie jakieś bomby im podsyłać itp...

Chyba czasem warto byłoby się opanować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No udało Ci się. Po pierwsze - czy ja tu kogokolwiek obrażam przezywając go (ale spoko - tego się spodziewałem :D )? Po drugie wcale nie bronię RM - akurat z tą częścią Twojej wypowiedzi się prawie zgadzam (no bo nie do końca nie ma nic wspólnego).

Ale ogólnie szkoda, że nie można tu swobodnie podyskutować nie narażając się na opryskliwe odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mam okazję to potępiam RM a mimo to za PO w ogień nie wejdę... nie wspominając już o innych frakcjach politycznych z PiSem na czele :D

Jak widzę ich "niedoskonałości" to też je wytykam...

Chrapek - wg mnie nie zrozumiałeś naszych (lub przynajmniej moich :)) intencji. :D

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności