Skocz do zawartości

Radio Maryja - Cala prawda


melassa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam do słuchaczy RM nie mam nic (bo to biedne zbłąkane owieczki) natomiast nigdy nie popuszcze redakcji i właścicielowi RM tego że zamiast kierować sie nauką kościoła postępuja dokładnie na odwrót .

Inna sprawa, że "szefostwo" kościoła jakoś dziwnie niemrawe jest w stosunku do ojczulka dyrektora i zamias wziąc go za tyłek i wrzucić do jakiejś celi na zadupiu (nie więziennej bynajmniej), wcale nie reaguje.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Otóż to - mi się czasem przysłucha jakaś audycja RM i czasami są one w miarę sensowne. Ale jak już słyszę numer konta i zachęte do wpłaty na "rozwój chrześcijaństwa w Polsce" czy jakoś tak to mnie bierze.

Oni chyba nie uważają że przyszłością chrześcijaństwa czy kościoła są starsze Panie, które modlą się z tym radiem (czego im w sumie nikt zabronić nie może i nie świadczy to przecież o ich głupocie). I dlatego niestety myślę, że rydzyk traktuje ich tak jak matrix ludzi - zapewnia im poczucie bezpieczeństwa i okrada.

Trochę szkoda - bo generalnie to uważam chrześcijaństwo i nawet kk za dobrą religię/instytucję. Oburzycie się pewnie na to drugie - ale mówię tutaj raczej o kk jako księdzach i ludziach z nim związanych których znam i którzy są naprawdę dobrymi ludźmi.

A szkoda szansy na nauczenie ludzi raczej czegoś dobrego - bo nawet jeżeli nie będą oni gorliwie chodzić do kościoła (co zresztą samo w sobie jest bez sensu) to napewno czegoś dobrego mogliby się nauczyć. A tak - niestety RM ich do tego zniechęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii polityki już dawno nauczyłem się jednego: popierania idei a nie ludzi.

Nie podobają mi się rzeczy które robi PiS - mówiąc o tym nie popieram automatycznie PO. Niektóre rzeczy jakie zrobili owszem - podobają mi się (niezależnie od tego w jaki sposób przedstawiają to media). Jeśli o tym mówię to nie znaczy że jestem zaciekłym prawicowcem.

Niestety dla niektórych taki podział ludzi wypowiadających się jest jedynym dopuszczalnym i to jest smutne.

W kwestii RM. Nie podoba mi się - nazwę to po imieniu - sekciarstwo jakie fundują szwom słuchaczom. Nigdzie poza sektami nie spotkałem się z taką indoktrynacją jaką się słuchaczom RM funduje - a funduje się im nienawiść do Żydów, do homoseksualistów, do "masonów" i do każdego kto jest choć trochę inny. Co powie "Guru" jest święte. Co najgorsze - "wyznawcy" przestali dostrzegać że szerzenie nienawiści do inności ma to NIC wspólnego z ich religią.

Powiedzcie na przykład, czy takie coś jest redagowane przez ludzi zdrowych na umyśle?

www.polonica.net/ListaZydow_zmienione-nazwiska.htm

Powinno iść do dowcipów, ale co tam.

Pozdrawiam,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobała ostatnia wypowiedź bp. Pieronka - powiedział bez ogródek, że RM, to radio partyjne ;) Liczę, że wizyta Benedykta XVI w Polsce sprawi, iż mohery nieco przejrzą na oczy.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie przejrzą na oczy bo już mają tak mózgi wypranę że słowo ojca T. jest ważniejszy niż słowo episkopatu a nawet Watykanu.

Widzieliście może sprawę o wprowadzaniu reklam na antenę telwizji trwam(w kasie) ??

W zwiastunie reklam mówią tak: "Mając na względzie dobro i rozwój polskiej przedsiębiorczości wprowadzamy dla pństwa reklamy.." ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności