Skocz do zawartości

[Nierzetelny partner] milly29 vel gawi - UWAGA


blake

Rekomendowane odpowiedzi

Uważajcie na tą osobę sprzedającą paczki tekstów (kredyty i diety). Sprzedaje po 20 tekstów za 20 zł. Miesiąc temu kupiłem... Otrzymałem paczkę z tekstami, które były już pięknie zaindeksowane w sieci. miałem otrzymać na drugi dzień nową paczkę, bo to podobno był przypadek. Do dzisiaj paczka nie dotarła. Teraz widzę tą samą osobę pod nickiem @gawi oferującą te same teksty i nawet styl napisania ogłoszenia jest ten sam. @milly29 od czasu sprzedania mi tej pięknej paczki jakoś zakończył żywot na PiO i nie sprzedaje nic więcej. Dziecko zbiera na lizaki co jakiś czas sprzedając te same teksty.

WIDZISZ PACZKI TEKSTÓW? NIE KUPUJ! Zgłoś się lepiej do solidnego copywritera!

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie, bo mam informację od innego użytkownika, że kupił teksty zsynonimizowane od gawi i jest zadowolony, możliwe że nie jest to ta sama osoba, ale widzę duże prawdopodobieństwo.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIDZISZ PACZKI TEKSTÓW? NIE KUPUJ! Zgłoś się lepiej do solidnego copywritera!

Takie mądrości życiowe zachowaj dla siebie. Co z tego, że się zgłosisz do copywritera, skoro też Ci może sprzedać teksty już wcześniej napisane? Po prostu zawsze jest jakiś procent nieuczciwych. Po za tym solidny copywriter nie napisze Ci tekstu za 1 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym solidny copywriter nie napisze Ci tekstu za 1 zł.

A widziałeś gdzieś większą cenę niż 1 zł za teksty w paczkach?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec dlatego nie warto kusic sie na niska cene albo najpierw zoabczyc teksty,

a najlepiej podpisac umwoe o przekazanie praw autorskich,

bo ja juz tez nie raz przejechalem sie na tekstach wiec nie warto brac od osoby prywatnej bez umowy bo zawsze moze cie zrobic w CH...

wiec szukaj najlepiej firm z tanimi tekstami lub podpisuj umowy,

bo ja juz tez nie kupuje tekstow od osoby pojedynczych bo niby taniio ale wiecej masz roboty z tym bo zawsze jakis tekst jest kopiowany itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne! Ja kupiłem od niej teksty kilka miesięcy temu i uważam, że pisze najlepiej na PIO. Jej teksty za 1 zł, które ja otrzymałem, biją na głowę innych copy, z których usług korzystałem (bez urazy). To było oczywiście KIEDYŚ. Nie wiem jak jest teraz.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byłeś pierwszym, który dostał tą paczkę :D

Jeżeli była to fraza kredyty to mam małe zaplecze teraz jak na dłoni tego , który to od niej kupił.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie kelner w mojej zupie są dwie muchy !!!!

- A pan byś chciał za 3.50 walkę byków ???

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mała reklama, ale kup u mnie po 10 zł za sztukę, gwarancja że nikt takiego samego tekstu nie ma, że jest pisany z palca, że ma wartość merytoryczną. Czego się spodziewacie kupując teksty po 1 zł?, Mickiewicza?, przecież za 1 zł za tekst to wiadomo że nikomu nie chce się siedzieć i pisać, po drugie pomyślicie ile by musiał w ciągu godziny napisać aby zarobić przyzwoitą stawkę?. Co aczkolwiek nie zwalnia osoby piszącej te teksty z wywiązania się z zamówienia jakie oferuje, ale lampka ostrzegawcza powinna się zapalić zleceniodawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i za 0,5zł będzie dobre teksty pisał

Mi nie chodziło o to, że były złe, ale o to, że sprzedane po raz kolejny a pierwszy kupujący zdążył je już wykorzystać.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź nie była adresowana do Ciebie, tylko do osób, które sieją tu mądrości, że za 1zł nie można dostać dobrego tekstu/że zawsze będzie kopiowany/że nikomu się nad tym nie chce siedzieć przed monitorem za taką stawkę.

Jak mnie złapała potrzeba i mi zablokowali konto w banku, to i za 80 groszy teksty pisałem i jakoś nie starałem się obniżać ich poziomu, bo "są tańsze".

Jak ktoś siedzi w branży kilka lat, to na tyle sobie wyrabia styl, że nawet zwykłe precle pisze sensownie i ciekawie, nie robiąc z nich maślanej papki.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że w związku z tym, że jest już taka duża konkurencja wśród copywriterów to takie rzeczy jak kopiowane teksty się już nie zdarzają, a jednak...

logomini.png
artykuły | opisy | tłumaczenia | synonimy | content marketing| prowadzenie FB

TXT4SEO.pl | txt4seo@txt4seo.pl| 516 423 653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności