Skocz do zawartości

Nowy pracownik w SEO


Mikus90

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja też nie, każdy kto ma taką wiedze prowadzi swoją firmę. Wydaje mi się że keżeli ktoś próbowałby zatrudnić dobrego pozycjonera, lepiej opłacało by się nawiązać współpracę z jakąś bardziej doświadczoną agencją SEO.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz kogos kto dostaje 10 k na reke na etacie i zajmuje sie pozycjonowaniem?

tak parę osób z tego forum których widziałem na oczy, wiem że tyle zarabiają...ale napewno to pojedyncze przypadki, pracują w dużych firmach lub się opiekują projektami o zasięgu globalnym, lub ogólnie polskim. Kolega co pracuje w dużej firmie z branży maszyn przemysłowych opiekuje się ich stronami WWW i pozycjonuje, na etacie ma 7500 netto.

Co nie zmienia faktu ze większość na etatach SEO dostają z tego co wiem ok 2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Max, polubiłem Twój post za tę kwotę 7500 netto :) Jest nadzieja.

A co do tematu to, aby kogoś przetestować najpierw trzeba tę wiedzę posiąść samemu. Nie wiem czy nią dysponujesz czy nie, ale warto zwrócić właśnie na to uwagę. Myślę, że "test wiedzy", jako pierwszy etap rekrutacji, mógłby dobrze przesiać potencjalnych kandydatów. Jest wiele osób, które powtarzają jak mantrę bujdy SEO.

SEO to wyniki, a nie puste słowa. Tu liczą się tylko pozycje. O ile pracownik zajmuje się tym tematem, a nie dodatkowo zamiataniem i zmywaniem podłóg, to efekty jego pracy będzie się dało sprawdzić w łatwy sposób.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie widełki wiekowe w jakich powinien się mieścić pracownik seo. Mi się wydaje że w tej branży jest moda na pracowników w przedziale 20-30 lat.

A ja już stary i nieogolony więc odpadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanowiłbym się nad budżetem nowego pracownika, albo zatrudniasz "teoretyka forumowego" za 2k na rękę, albo speca, który zrobi każdą frazę za 10-15k na rękę.

osoba ktora "zrobi kazda fraze" ma gleboko w d, 10-15k na reke. chyba ze dziennie.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikus90- dobrze że próbujesz rozwinąć działalność- z tego co wiem to wiele firm tzw agencji zamyka sie w swojej firmie jednoosbowej bo ma wszystko zautomatyzowane i kiedys w pewien poranek dzwonie po różnych agencjach z Lubartowa a tam wszytsko śpi (choćjest poniedzialek 0 10:30) albo ma napisane ze jest zagranicąi bedzie oddzwanial.

To zautomatyzowanie pracy to symbol dzisiejszych czasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta osoba ma być od tworzenia pierdyliarda stron, pisania tekstów, robienia grafiki, wstawiania linków, robienia baz do programów czy od myślenia jak to wszystko wykorzystać do wypozycjonowania strony ? Czy od wszystkiego razem ?

To jest trafne spostrzeżenie. Bo pracownik SEO to trochę ogólnikowe pojęcie:)

logomini.png
artykuły | opisy | tłumaczenia | synonimy | content marketing| prowadzenie FB

TXT4SEO.pl | txt4seo@txt4seo.pl| 516 423 653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz pojęcie jak robić seo to pracownik do tego Ci nie potrzebny, ewentualnie po prostu programista, który wdroży pomysły. W dzisiejszych czasach wszystko jest do całkowitego zautomatyzowania (łącznie z dobrymi tekstami np. przez API w seotxt ;-)).

Seo to strategia, a wdrażanie tej strategii to już webmasterzy, copywriterzy, graficy, php'owcy, katalogerzy i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz pojęcie jak robić seo to pracownik do tego Ci nie potrzebny, ewentualnie po prostu programista, który wdroży pomysły. W dzisiejszych czasach wszystko jest do całkowitego zautomatyzowania (łącznie z dobrymi tekstami np. przez API w seotxt ;-)).

Seo to strategia, a wdrażanie tej strategii to już webmasterzy, copywriterzy, graficy, php'owcy, katalogerzy i tak dalej.

Wszystko zależy ile ma się tych stron - takie gadanie, że pracownik nie potrzebny jak się obrabia swoje mfa i dochodzi miesięcznie z 2 strony to jasne da się i oczywiście o jakiej jakośći obrabianiu tych stron mówimy, waleniu na farta czym popadnie jak wejdzie to wejdzie czy rzeczywiście podejściu do tej strony i zaplanowaniu jej strategii.

activist aka terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś pomysły jak zbadać poziom wiedzy branży i jakie zadanie mu dać żeby go przetestować?

imo jak byś znał zagadnienie to by nie było problemu ze sprawdzeniem wiedzy kandydata :) więc jak widać nie jest on "do pomocy" tylko bo nie będzie nikogo innego oprócz niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności