Skocz do zawartości

[info] Masakra w szkole w USA zabija w sumie 27 osób, w tym 20 dzieci


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem że akurat w tym stanie mają rygorystyczne prawo względem broni (i pewnie dlatego nikt nie zastrzelił tego typa, bo nikt więcej jej nie miał).

Polecam art o stanie gdzie np. nie trzeba nawet rejestrować broni i jest jednak najbezpieczniej:

https://libertarianizm.net/threads/live-free-or-die-new-hampshire-nowa-anglia.3773/

Szablony do PrestaShop: https://presta-shop.pl

Nowe szablony w Templatemonster: link

Tani hosting: Hekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

w tym stanie mają rygorystyczne prawo względem broni (i pewnie dlatego nikt nie zastrzelił tego typa, bo nikt więcej jej nie miał).

Chyba ci się stany pomyliły. Kto go miał zastrzelić, nauczyciele nie noszą broni w szkole, 5-10 letnie dzieci też nie.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam art o stanie gdzie np. nie trzeba nawet rejestrować broni i jest jednak najbezpieczniej:

https://libertariani...wa-anglia.3773/

Przecież to z jakiegoś prospektu reklamowego :) Raj na ziemi. Dlaczego w innych stanach nie ma takich zasad? Dlaczego nie ma wymienionych wad tego stanu?

Ciężko mi się odnieść do całości:

Ryzyko wystąpienia tornad, trzęsień ziemi, huraganów czy pożarów jest bardzo niskie.

Na wiki masz opisane trzęsienia, natomiast tropikalne huragany dość często schodzą w tamtych okolicach na ląd.

Jeżeli w pozostałych punktach jest taka "wiarygodność"...

E: To stąd - https://freestateproject.org/101Reasons :D Myślałem że do takich miejsc ludzie się pchają drzwiami i oknami ;)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nieliczni potrafią go wyczyścić,

Widzę, że kazałeś im wszystkim czyścić broń.

widziałem, jak najpierw wyskakiwali zza zakrętu rzucali granat, a potem się zastanawiali, czy w ogóle ktoś strzela

Takich idiotów znajdziesz wszędzie, w Polsce też.

Polak odpowiadał dopiero ogniem, jak dostał takie pozwolenie!!

Nie wiedziałem , że jesteśmy tak zdyscyplinowani, Niemcy nie dorastają nam do pięt! To co się dziej z tymi ludźmi jak wyjdą do cywila? Jakaś przemiana mentalna?

I co to w ogóle ma wspólnego z jakimś psychopatą który zabił własną matkę i strzelał do kilkuletnich dzieci?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Bogdanie pan znów żarty sobie stroisz? w odróżnieniu od naszych pukawek, które czy deszcz, czy słońce, czy błoto, czy piasek, nie zacinają się tak często, jak amerykańskie, jednym z zadań, po każdym patrolu, jest konserwacja sprzętu czy broni (u nas tego uczą nawet na czas ;)

Pewnie, że się znajdzie, nawet dziś był taki

23 km od mojej pracy, a taki fajny dom rozkoszy był ;)

https://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121216/POWIAT21/121219523

No niestety, jeszcze za moich czasów, mądrze pan mówi, nie mieliśmy żadnej opieki, a medyczna, to kpina i śmiech na sali, psychologa miałem pierwszego po pół roku, co się dzieje, są pozostawieni samemu sobie, coś niby drgnęło, ale niestety, ja dalej płacę z własnej kieszeni, by móc biegać jak za dawnych lat

co do rozkazu czy dyscypliny, zdziwiłby się pan, jak przestrzegane są pewne zasady, może dlatego, pomimo największej ilości akcji zbrojnych, największych bitew jakie stoczyli nasi żołnierze na obcych ziemiach, mamy tak mało zabitych (bo o rannych, to podają fikcyjne statystyki - jest ranny którego życiu zagraża niebezpieczeństwo, jest ranny któremu życiu nie zagraża niebezpieczeństwo etc, tak stawiam, że z 70% wraca z jakimś ubytkiem, czasem niestety siada na głowę)

Bo w naszym kraju, to właśnie większość osób wychodzących do cywila, stara się ze względu na odbytą służbę mundurową o pozwolenie na broń (by pracować gdzieś, nie wiem, może tak jak ja? a może jako pomocnik Rutkowskiego, nie wnikam)

U nas też jest pełno takich wariatów, tylko, że nie mają broni, a noże..

https://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110923/POWIAT17/11190872

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego porównać. W Polsce ludzie praktycznie nie mają dostępu do broni palnej w USA ma lub może ją mieć praktycznie każdy zdrowy na umyśle obywatel.

Więc gro przestępstw popełnianych jest przy użyciu broni palnej. Plusem w tej sytuacji jest to, że napastnik musi się liczyć z tym, że ofiara też ma broń palną.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby odbiec od tematu amerykańskiego dodam, iż np. Szwajcaria ma jeden z największych współczynników posiadania broni przez obywateli. Prawie każdy dorosły mężczyzna posiada broń w swoim domu.

Jednak nie słychać o masakrach przy użyciu broni w tym państwie.

Wracając za wielką wodę. W USA jest wielu kałboi wychowanych na Johnie Waynie i innych bohaterach rewolwera lub innej broni palnej.

Widziałem film na YT gdzie dwóch amerykanów po stłuczce autami wyszli z bronią i do siebie strzelili.

GMO robi z mózgu sieczkę. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy tak mało zabitych

A ile wygranych wojen?

nie zacinają się tak często, jak amerykańskie

Więc powinni umieć czyścić broń.

Bo w naszym kraju, to właśnie większość osób wychodzących do cywila, stara się ze względu na odbytą służbę mundurową o pozwolenie na broń

Nie pytałem o to, pytałem co się dzieje z dyscypliną, sumiennością etc. po zakończeniu służby wojskowej?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie każdy dorosły mężczyzna posiada broń w swoim domu.

Nie wiem jak oni, my mamy wrodzone awanturnictwo i słabość do nałogów.

Z tego wcześniejszego dokumentu, USA mają 10 000 zabójstw rocznie, my ~30 przy populacji 10 razy mniejszej.

W ub. roku w Stanach Zjednoczonych zamordowanych zostało 15.241 osób. Liczba ta spadła do najniższego poziomu nie notowanego od 1969 roku,kiedy popełniono 14.760 morderstw.

U nas wszystkich w 2009r. ~500 ;)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że te wszystkie masakry to sprawka młodych ludzi, naogląda się taki filmów lub gierek i wariuje.

psycholog się znalazł za 2 grosze :) Nie potrafisz określić profilu osób które u nas biegają z kosami na stadionach, a za takie rzeczy się bierzesz... miałem typa w liceum który z siekierą chodził w plecaku do szkoły i uwierz mi, że nie grał w gierki :)

activist aka terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności