Skocz do zawartości

[info] Masakra w szkole w USA zabija w sumie 27 osób, w tym 20 dzieci


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

ale to wszystk przez to ze w USA jest wszedzie dostepna bron, bo jest legalna.

90 % amerykanow ma bron, wiec koles nie mial problemu zeby dostac bron bo mozna ja w sklepie kupic i to kazdy rodzaj,

sama ameryka jest sobie winna,

pomyslcie co by bylo jak u nas by byla legalna bron, kazdy bby sie pozabijal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak tak Cię czytam Herkules, to zastanawiam się czy mam się śmiać, czy płakać i ogarnia mnie głęboki żal, że masz takie same prawa wyborcze jak ja. W każdym Twoim poście zaznaczasz jacy to jesteśmy genialni, a jacy to Amerykanie są głupi, ciekawi mnie jednak dlaczego tyle osób, gdy tylko ma możliwość, to wyjeżdża(jeszcze nie tak dawno masy marzyły, żeby dostać zieloną kartę). Lepiej zacznij martwić się, żeby w Twoim kraju było dobrze, a nie Cię gdzieś wyobraźnia wynosi za ocean.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak Cię czytam Herkules, to zastanawiam się czy mam się śmiać, czy płakać i ogarnia mnie głęboki żal, że masz takie same prawa wyborcze jak ja. W każdym Twoim poście zaznaczasz jacy to jesteśmy genialni, a jacy to Amerykanie są głupi, ciekawi mnie jednak dlaczego tyle osób, gdy tylko ma możliwość, to wyjeżdża(jeszcze nie tak dawno masy marzyły, żeby dostać zieloną kartę). Lepiej zacznij martwić się, żeby w Twoim kraju było dobrze, a nie Cię gdzieś wyobraźnia wynosi za ocean.

W każdym Twoim poście zaznaczasz jacy to jesteśmy genialni, a jacy to Amerykanie są głupi

bo są!! na cudzych profitach i historii lecą, za kasę innych, za co?

Wskaż mi masy wjeżdżające w przeciągu ostatnich 15 lat, które w tym wspaniałym kraju odniosły sukces, lub są zadowolone, dla przykładu podam ci historię kierowcę Trucka, który sam stwierdził, w roku bardzo odległym, że praca na amfetaminie i innych środkach jak petendron, w trasach po 3 tygodnie, po 24 godziny, za uwagą 2000 tyś $, teraz przelicz, cennik, kolega porzucił owy ocean, dla francuskiej firmy Norbert.

Zaznaczam bo jesteśmy genialni, kim są amerykanie, jak nie mieszanym narodem, wielu pokoleń tak na prawdę kolonistów wielu krajów, a kim są Polacy, jaka nasza historia, a jaka ich? Przypomnieć ci? Pokaż mi te masy, które chcą uciekać świadomie do USA, wiesz ile tam kosztuje "bajlet" stać cię? (plus papiery w kraju, pokaz mi kogoś, kto od kiedy weszliśmy do UE, tak uważa, a nawet wcześniej no? ) Bo z tego co wiem, to tam silna jest "Polonia" i ci którzy uciekali jak pan Mazur, z kasa, widziałeś naszych bezdomnych w Stanach, na tej własnej naszej dzielnicy? Poczytaj, pooglądaj, a finezję zachowaj dla siebie, jak chcesz znów czytać TYLKO mnie, to zawsze masz PW, zawsze masz kontakt, by zwyczajnie jak człowiek podyskutować

a żal pozostaw i inne odczucia dla siebie, to nie miejsce na wylewanie takich emocji, i mówię, to jak człowiek, nie ktoś mający za zadanie, nie zrozumieć twoich argumentów, więc odpowiedz na moje, kiedy tak nasi chcieli uciekać do USA?

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj to nie wina broni tylu ludzi, którzy nie umieją jej stosownie używać. Bez przesady. Kilka lat temu grasował u nas nożownik w miasteczku. Było kilka trupów i kilku rannych. I co mam zakazać posiadania noży? Nie popadajmy ze skrajności w skrajność, bo to prowadzi to ogromnych restrykcji zniewolenia.

Trzeba tylko wyrwać chwasty i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności