Skocz do zawartości

Zarobki pozycjonerów w 2012r


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

dywersyfikacja to podstawa, przyjdzie kiedyś taki dzień może za rok, może za 5 czy 10 lat, że seo się skończy i niektórzy będą płakali rzewnymi łzami

PS. Mnie to nie dotyczy, pozycjonowaniem zajmuje się amatorsko na swoje potrzeby, ale jak słysze jakie niektórzy mają tu zarobki to zastanawiam się czy nie zająć się tym zawodowo ;)

Dzisiaj tym seło zajmują się nawet gimnazjaliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Każdy może zostać pozycjonerem :D

Pierwsze zawahanie przychodzi, gdy 10k PLN włożone w zaplecze szlag trafia i wychodzi, że wcale nie ma tak różowo. Po kilku tygodniach widzisz spadek pozycjonowanych stron które były podpięte pod zbanowane zaplecze, na monitoringu widzisz spadki poza top10 ... kolejna kasa w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuli, wiesz coś o tym z autopsji?

Piotr, zależy ile ma nauki w gimnazjum oraz od portfela rodziców.

Ja jestem już poza gimnazjum

Jeżeli ma się doświadczenie to nie trzeba zapleczówek itd

Ja jak mam statystyki to się nimi nie przejmuje, tak samo licznikiem linków typu ahrefs. A na kursie prowadzonym przez jednego z forumowiczów (on jest tu chyba moderatorem ale nie wiem) mówiona mi żebym sobie kupił taką licencję agencyjną na różne narzędzia hehe. Na koniec facet podliczył ile to kosztuje...

Ale mówiąc o tym jak wypozycjonować strone bez narzędzi i bez zapleczówek mówimy o tym jak się zarabia i na czym się zarabia. @ Lesiu zapisz się na jakiś kurs to się nauczysz na czym nie polega SEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu zapisz się na jakiś kurs to się nauczysz na czym nie polega SEO

ja myślę że jak będziesz dalej tak 'fikać' to wiele z tego forum pomoże tobie pozycjonować strony z twojej stopki :D Kocham, takich dzieciaków :D

Przepraszam bardzo, ale chyba to forum polega na różnego rodzaju docinkach i przytykach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie cierpię nie tylko wizerunek firm których masz w stopcie, a również narażasz ich strony www na dość proste działania depozycjonujace, lub nie dziw się jeśli w internecie pojawia się takę same opinie na ich temat jak ty tu zamieszczasz na temat Hekko , co do Lesia( którego znam prywatnie i jego wiedza na tematy SEO, sklepów, CMSow tak na oko w 5 razy jest większa jak twoja,a ty jego wysyłasz na szkolenia. Bezmyślność twoja może się odbić również na producencie torb papierowych, jesteś na to przygotowany?

Oczywiście to wszytko hipotetyczne przypuszczania, ja osobiście nie zamierzam robić jakiś celowe szkodliwe działania, ale inne to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na tym to polega będzie darmowa reklama. Tak jak z brukowcami nie ważne, co piszą ważne, aby często pisali! Wiekszość ludzi nie czyta żadnych opinii, recenzji, opisów. Przykład? Wejścia z Googla to margines wszystko zaczyna się opierać na p.. społecznościówka i ADWords.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę? Zapytaj o to Łukasza Pyka, zobacz sobie stopkę jednego użytkownika bramy garażowe chyba produkuje, uślinię próbuje w przeskoczyć w necie negatywne opinie. Mam miesięcznie ok 5 zgłoszeń na waśnie takie usługi, przeskoczenie w serpach negatywnych opinij o firmie czy produkcie, wiec naprawdę nie opowiadaj tu czy kos czyta czy nie, czytają i często kierują się tymi opiniami. Powiem więcej są na te tematy badania cenionych ośrodków badania opinij konsumentów. Wiec cos na ten temat wiem bo właśnie opracowywałem taka ofertę dla USA również dla PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, I co nie ma klientów? Zaufaj mi ludzie to barany(lemingi) biorą pierwsza lepszą firm,ę zlecają cos tam i mają gdzieś tam. Jak nie działa (99% nic nie robi oprócz kasowania szmalu) to piszą na forum ze seoło zle i itd. Jak ktoś nie ma pojęcia jak działa wyszukiwarka tylko wpisuje adres url w Google a nie pasek przeglądarki to jak chcesz mu wytłumaczyć długi ogon, keywords i inne ?

Ostatnio dostałem zapytanie gdzie email był w formie url (pełen profesjonalizm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo oboj wiemy, iż ma! Ludzie jak nie przekonają się na własnej du.. o jakości usług/produktów to będą wierzyć w "cuda" np Iż pasta za 2 zł z Biedronki ma "magiczną" moc wybielania. Dopiero jak się "sparzą" będą szukać czegoś sensownego lub wyluzują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym aby podziałać ze sprzedażą usług SEO w stolicy od stycznia, muszę jeszcze zrobić ciekawą broszurę i pomyśleć nad bazą potencjalnych klientów, bo potrzebuję takiego doświadczenia (aktualnie czasem siedzę przy słuchawce). O tyle jest to dobre, że każdy w każdej chwili może sobie zacząć w tym działać - no i chętnie poczytam o często popełnianych błędach na początku lub ciekawych pomysłach.

Szablony do PrestaShop: https://presta-shop.pl

Nowe szablony w Templatemonster: link

Tani hosting: Hekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności