Skocz do zawartości

Kasa fiskalna w SEO ?


Marches

Rekomendowane odpowiedzi

Karol zamiast doradzać co kolwiek warto skorzystać przynajmniej w wyszukiwarki https://vat.wieszjak....-20-tys-zl.html

Zatem od 1 stycznia 2013 r. obowiązywać będzie - rozporządzenie Ministra Finansów z 29 listopada 2012 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących - Dz. U. z 11 grudnia 2012 r., poz. 1382 ;

Rozporządzenie ma w założeniu unormować kwestię zwolnień z obowiązku stosowania kas fiskalnych w latach 2013-2014.

Utrzymano w nowym rozporządzeniu wszystkie dotychczasowe zwolnienia z obowiązku stosowania kas fiskalnych (oprócz szkół nauki jazdy - PKWiU 85.53.11 ).

Zasadniczą nowością jest radykalne obniżenie (z 40 tys. zł do 20 tys. zł) limitu obrotów, powyżej których trzeba prowadzić kasę fiskalną.

Czytaj więcej na Wieszjak.pl: https://vat.wieszjak....l#ixzz2Faosz1R6

Czyli wychodzi na to, że tylko my mamy księgowych którzy są na bieżąco, a pozostałym kolegom z PIO radzę zmienić księgowych

naprawdę? podeszlij lepiej linka swojej ksiegowej, i podaj nr rozporządzenia Ministra Finansów, chyba ze dla niej to nie autorytet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moja księgowa mówiła że zmiany wchodzą w 2013. Będzie kilka "ciekawostek", warto dokładnie przeczytać przyszłą ustawe.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według odpowiedzi od mojej księgowej - nie ma jeszcze ustawy która by to regulowała.

Czyli wychodzi na to, że tylko my mamy księgowych którzy są na bieżąco, a pozostałym kolegom z PIO radzę zmienić księgowych ;)

a spoko dam radę ;) posta napisałem specjalnie bo tutaj jest wielu znawców a i tak wszystko wyjdzie w praniu i zależnie od interpretacji danego US, a ich interpretacja wcale nie musi być wiążąca ... ot co :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan - nie bardzo wiem o co Ci chodzi ? Przecież już wcześniej pisałem, że ustawa/rozporządzenie wchodzi w życie od stycznia 2013r, czyli teraz ( w całym 2012r ) jest jeszcze 40 tys. A ewentualnie kto przekroczy w rok 2013 limit 20 tys będzie musiał "wejść" w kasę. Nie zrozumiałeś czegoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności