Skocz do zawartości

Wzorcowo wypozycjonowana strona


Analityk Internetowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wzorcowo wypozycjonowana strona to taka którą wypozycjonowali użytkownicy:)

Nie ma takich stron... facezbok ewentualnie, bo nawet nk wypozycjonowały media

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam, te ustawione ręcznie.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz rzeczowej odpowiedzi. Świat SEO jest pogrążony w chaosie. Na tym forum niewiele jest osób, które wiedzą jak pozycjonować. Większość osób wali na ślepo linkami i tyle. Od czasu do czasu ktoś bezmyślnie dopali wszystko blastem i albo ma wynik, albo lamentuje, że znowu Google coś zmienia.

@Kuli dobrze mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? nie warto pokazywać czegoś, co jest dobrze i stabilnie pozycjonowane... dlaczego? bo widzisz: to, że ominą taką stronę boty w maskach zwierzaków, to wcale nie świadczy o tym, że SQT tak "dla przykładu" nie udowodni, że jest się w stanie przyczepić do koloru tła...

zauważ, że sam piszesz, że nie chodzi Ci o wytyczne Google, Bing itd...

dlaczego?

Bo każde SEO jest wbrew tym wytycznym

Skoro zatem strona sprawia wrażenie pozycjonowanej naturalnie przez użytkowników internetu, to strzałem w kolano pozycjonera byłoby przyznanie w takim publicznym wątku "tak... ja to pozycjonuję"

Skoro chcesz takie strony 'przelecieć' jakimś swoim softem, to może właśnie czas pouczyć się od tych największych... oni też kiedyś byli mali i tacy duzi wyrośli właśnie przez dobry marketing (nie tylko SEO)

bardzo fajną analizę SEO w tym roku zrobili koledzy z LeadBullet S.A.

https://leadbullet.pl/raport2012

mi w każdym razie to zestawienie dało bardzo sporo do przemyślenia w kwestiach strategii i własnego wewnętrznego oporu m.in. przed SWLami :P

polecam

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poczatkujacy

jeżeli strona nie będzie stabilnie wypozycjonowana to po co Ci taka strona.

Ja zazwyczaj spotykam się z tym że nawet agencja reklamowa spada z SERPu dlatego że zmienia firmę seo i wtedy jak jedna firma zostawia ich na lodzie to nagle zdobywają amplitude 200 linków tego dnia ubyło 450 przybyło. Ja za projekty wzorcowe uważam swoją konkurencje dopóki ich nie prześcignę. Doświadczona osoba wie kiedy kto zmienia firme seo i wie kto jest liderem rynku. Nie zawsze lider rynku jest numer 1. Teraz właśnie po Świętach będę robił firmówkę dla kobiety od fleksodruku i innych folii i bardzo szybko od niej dowiedziałem się kto jest liderem rynku i wiem sam czym charakteryzują się strony liderów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne @kuli... już naprawdę wszyscy wiedzą, że jesteś najlepszy na PiO...

zatem podaj tutaj kilka... tfu: dwie.... tfu: jedną tak stabilnie i cudownie wypozycjonowaną stronę, o których ciągle tu trąbisz, bo moja cierpliwość świąteczna też ma granice...

tylko jedna stabilnie wypozycjonowana przez Ciebie strona... przecież już tyle o nich nam napisałeś, że przecież nie masz się czego wstydzić, ani czego lękać... poprosimy (zapewniam, że sądząc po raportach, które dostaję - nie jestem jedyną osobą, która marzy, żeby się wreszcie czegoś od Ciebie nauczyć....)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@początkujący znowu wszystko przekręcasz.

Najpierw powinineś skomentować czy odróżniasz agencje w krusie, której właścicel pędzi bimberek w krzakach, od Polmosu

Potem powinieneś sie dowiedzieć że nie wszyscy tu są po to żeby zdradzić swoich klientów, ani podać na tacy receptę na kurę znoszącą złote jajka, ale cóż...

Dam Ci taka recepte na złotą kure i innym chętnym na darmoche....

"znajomi, pieniądze, czas"- to jest ta recepta i w różnych fazach mojej przygody z Seo trzeba był któregoś z tych czynników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie było, nie ma i nie będzie "stabilnie wypozycjonowanie strony". Dowodów na to dostarczyły ostatnie aktualizacje "antyspamowe" które również dotknęły witryny "Bogu ducha winne" :D

Pisze to z pełną świadomością chociaż mam kilka witryn które są w top 1-3 od 2005 ale są to albo niskiej albo średnio konkurencyjnej kategorii.

W miarę stabilnie trzymają się porównywarki ale jak z tą stabilnością było i jest to każdy pamięta i widzi ...

w krusie, której właścicel pędzi bimberek w krzakach, od Polmosu

Stanowczo wolę dobrze zrobioną księżycówkę - bo zdrowsza :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę stabilnie trzymają się porównywarki ale jak z tą stabilnością było i jest to każdy pamięta i widzi ...

Obawiam się, że na jednej pokazówce się nie skończy i porównywarki, o ile chcą zachować pozycje, powinny bardzo popracować nad źródłami ruchu niezależnymi od Google.

Po pierwsze nie było, nie ma i nie będzie "stabilnie wypozycjonowanie strony". Dowodów na to dostarczyły ostatnie aktualizacje "antyspamowe" które również dotknęły witryny "Bogu ducha winne" :D

I to niestety potwierdza moje przypuszczenia. Odnoszę wrażenie, że nigdy nie było tak dużej niepewności i niestabilności w naszej branży jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie było, nie ma i nie będzie "stabilnie wypozycjonowanie strony". Dowodów na to dostarczyły ostatnie aktualizacje "antyspamowe" które również dotknęły witryny "Bogu ducha winne" :D

Podałbym ci szczeciński bajkopisarzu przykłady stron, które mają G. w twoim ulubionym znaczku ()() i radzą sobie świetnie, ale niestety nie zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności