Skocz do zawartości

Wzorcowo wypozycjonowana strona


Analityk Internetowy

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno w Sèvres jest wzorzec stabilnie wypozycjonowanej domeny, radziłbym zapytać...

Dam Ci taka recepte na złotą kure i innym chętnym na darmoche....

"znajomi, pieniądze, czas"- to jest ta recepta i w różnych fazach mojej przygody z Seo trzeba był któregoś z tych czynników

Dzięki za receptę, lubię PiO właśnie za takie konkrety. Zwłaszcza, jeśli pochodzą od doświadczonych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sytuacja tak szybko się zmienia, że dziś wzorcowa w top3 jutro może znaleźć się w czarnej du**e ;)

Wszystko w Warszawie - fryzjer wilanów - pełen zakres, ubezpieczenie samochodu, domu, mieszkania, firmy. ubezpieczenia na Bemowie - tu nas znajdziesz - zapraszam do kontaktu ubezpieczenia w Wilanowie Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzorcowymi stronami są wszystkie top1 na frazy które cię interesują :)

No, właśnie problem w tym, że nie :) Chyba bliższe prawdy jest stwierdzenie, że wzorcowo wypozycjonowany serwis to taki, który znajduje się w TOP3 (?) dla danej frazy przez np. pół roku (?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wam da to, że jakiś superspec powie: "domena xyz.pl jest ładnie wypozycjonowana"? No to macie: Nokaut i Ceneo jakiś czas temu. I co? Będziecie w stanie podejrzeć ich poukrywane przed botami zaplecze? Rozpoznacie, jakimi SWL-ami dopalają zaplecza? Zobaczycie przepływ ruchu wewnątrz serwisu? Nie. Więc stwierdzenie, że wszystkie strony z TOP 1 na oblegane frazy są tymi "wzorcowo wypozycjonowanymi", skoro Guglarz z ekipą nie mają zastrzeżeń, jest jak najbardziej ok... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analityk pierwsza trójka nie ma takich rotacji i można uznać je za wzorcowe, i jest to dobry przykład jak budować profil linków.

Przykład hipotetycznej strony wzorcowej która jest rok w topie na mega fraze opony, dla osoby która ma serwis o butach w niczym mu się ten przykład nie przyda. Bo inaczej sie buduje profile linków to zależy od tematyki i konkurencyjności frazy moim skromnym zdaniem i co raz pewniejszy jestem tego :)

Throw masz racje , kiedyś ich było mniej a rynek większy, teraz jest na odwrót. Ale powiem że im mniej pytam na forum tym więcej się uczę i wiem he he chociaż też mi doskwiera czasami to o czym piszesz, cóż siłą ani postami że to nie to pio nic nie da uwierz mi, ba będziesz musiał zmieniać nicka , znaczy się sam do tego dojdziesz po czasie :)

Mogę jeszcze dodać że jest pare osób z wiedzą co są ostatnimi czasy bardziej aktywni i można perełki wyłowić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności