Skocz do zawartości

Bezpieczeństwo


Kordyn

Rekomendowane odpowiedzi

Kordyn może przed tym ja prowadzić kolejna akcje odpowiesz na postawione pytania w tym wątku? https://www.forum.opt...50#entry1128589

Bo jakos tak wypowiadałeś się tam bardzo często nie trafnie,a po tych pytaniach nagle niema ciebie. Bo jeśli jesteś funkcjonariuszem to mogłeś by naprawdę wielu osobom pomoc i td, a tak ja widzę tylko jakaś autopromocje dobrze ze niema jeszcze fotek z walizka pieniędzy.

Temat który poruszyłeś jest na tyle złożony ze dyskusja na forum SEO po-prostu nic nie da, a ty jak tobie udowodnił Darg nie masz podstawowej wiedzy. Jest takie powiedzenie nazwałeś się grzybem właź do koszyka, a jak nie to nie i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza podstawowa sprawa dla policji czyli jak to było kiedys w Anglii - 3 x H :)

Następna sprawa - odbudowanie zaufania do policji i zbliżenie do społeczeństwa

Jak te dwie zagrają to bedzie mniodzio :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam dyskutować jeżeli moje posty są usuwane? Poza tym powróćmy do zasadniczego tematu, bo do tej pory jakoś ciężko mi uzyskać odpowiedź na zadane przeze mnie na wstępie pytania.

Specjalista ds komplikowania spraw prostych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse na lepsze postrzeganie to mają takie jak Macierewicz w PO.

Policja jest taka jakie jest społeczeństwo. Są pizdusie i tych których się szanuje bo się pierdołami nie zajmują żeby statystyki zapełnić. Są jeszcze nowi młodzi którzy podczas interwencji rzeczywiście mają power tylko oczka coś jak pięciozłotówki.

Myślę że warto jak zaczną od wewnątrz a wtedy i społeczeństwo będzie przychylniejsze, bo chyba nikt w miastach se nie wyobraża bez nich żyć. Takie cuda mogły by być tylko w cywilizowanych społecznościach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa zagadnienia, dla mnie zawsze aktualne:

1. Jak zabezpieczać się przed ewentualnymi stratami powstałymi na etapie sprzedaży internetowej?

a) zrozumiałe jest, że nie chcę mieć w każdym Kliencie wroga, nie chcę też, by mnie tak postrzegano,

B) nie chcę zawsze powoływać się na ważący 5MB regulamin.

2. To zagadnienie raczej post factum: jak najprościej, bez niepotrzebnego straszenia pismami i bez rozwlekania tego na prawników (w znaczeniu: radców prawnych) egzekwować swoje prawa i pieniądze po tym, jak temu czy innemu cwaniaczkowi piszącemu o uczciwości i takie tam wydaje się, że może bezkarnie wyciągnąć z tej czy innej firmy 19000 zł netto bez ponoszenia za to konsekwencji natury finansowej i opiniotwórczej (oczywiście wszystkie dane całkowicie wyssane z palca, a zbieżność do kogokolwiek z tego forum czysto przypadkowa).

Ad 1.: zdaje się, że nasze prawo wspaniale chroni kupujących. Po prostu chce się kupować, bo w zasadzie można wszystko. I wygląda na to, że sprzedawać bez strat można tylko wówczas, gdy się ma potężne prowizje i/albo całą masę niedopowiedzeń na etapie realizacji zamówienia i liczy się na to, że w wyniku nieznajomości prawa kupujący nie narobi nam strat. A to jest przykre.

"...wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy..."

Zawiodły i rozczarowały, więc nie polecam: ReMedia z Bydgoszczy, Net-Sukces Krzysztof Ziółkowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kordyn, dokładnie tak jak Max napisał TUTAJ.

Chcesz tworzyć portal informacyjny, czyli w założeniu chcesz edukować. Jak chcesz edukować, skoro sam jesteś niewyedukowany?

I nie mówię tego złośliwie - po prostu możesz bardziej zaszkodzić niż pomóc a mnie straszliwie wku***wia, jak ktoś kreuje się na specjalistę a nie

ma w danej dziedzinie żadnego pojęcia, bo cierpią na tym inni, którzy będą łykać te bzdury.

Jeszcze raz zapytam: Ile masz służby?

Oszustwa 'na wnuczka' i 'inkasenta' mają miejsce codziennie, tak jak oszustwa na aukcjach. Ogrom ludzi nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji jazdy po alkoholu. Niedługo zresztą zobaczycie nasze spoty w tej sprawie jak tylko dogramy parę szczegółów.

Nasze, czyli czyje? Ty tworzysz jakieś spoty dla Policji?

Jeśli tak, to mam nadzieję, że przyłożysz się do nich bardziej niż do swoich postów.

wbrew pozorom zabezpieczenie jest łatwe: robi się sieć zewnetrzną z dostępem do sieci szkieletowej i sieć wewnetrzną z danymi wrażliwymi bez dostępu do tej pierwszej - wystarczy tylko trochę pomysleć ;)

@Beer, za przeproszeniem ale nie wiesz o czym mówisz... ;)

Nie ma kasy na papier, na paliwo, na tonery... W pewnej komendzie niedaleko mnie (pracuje tam ok 60 osób, więc nie jest taka mała) 80% mebli, to używki przywiezione z Niemieckich wystawek przez człowieka, który sprzedaje to w Polsce i czasem da chłopakom jakiś fotel czy biurko.

Jest problem nawet z długopisami a Ty rozpościerasz wizję o sieciach szkieletowych...?? Zejdź na ziemię :)

OT: Zboczyliście trochę z tematu i dyskusja zeszła na to, dlaczego w Policji jest tak a nie inaczej. Skoro już tu jestem, to powiem Wam dlaczego tak jest. Wszystko przez to, że komunistyczna milicja przeszła suchą stopą transformację i zasiadła w szeregach demokratycznej policji, razem ze wszystkimi swoimi chorobami, takimi jak:

  • wszechobecne kolesiostwo
  • faworyzowanie karierowiczów
  • brak poczucia odpowiedzialności
  • brak poczucia celu

W efekcie zmieniła się tylko nazwa - nic więcej.

Jednostki są źle zarządzane, kierują nimi karierowicze i "znajomi królika", którzy nie mają potrzebnych kwalifikacji. Policjanci nie czują się odpowiedzialni ani za jednostkę, ani za efekty - każdy przychodzi tylko odbębnić swoje i resztę ma w du**e. Centralne zarządzanie leży i kwiczy, co tylko pogłębia kryzys finansowy i uniemożliwia efektywne pozyskanie środków, chociażby z UE. Jednostki ambitne czy wyróżniające się są ignorowane, bo bezpieczniej jest równać do średniej, nieważne gdzie by ona nie była.

Można tak wymieniać godzinami, ale moim zdaniem to wszystko wzięło się właśnie z tego, że razem z transformacją ustrojową nie podjęto koniecznych, głębowkich reform tej formacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności