Skocz do zawartości

Co ma znaczący wpływ na pozycjonowaną frazę?


blusss1

Rekomendowane odpowiedzi

Osoba dodająca do 20 katalogów dziennie nie ma raczej odpowiedniej glowy i wiedzy do SEO, że istnieją takie narzędzia jak xrumer, a jeżeli nawet skuszą się na zakup za $590, to nie tak łatwo od razu zrobić taki duży blast. Co nie zmienia faktu, że nie ma sensu tego zatajać. Pyta - odpowiadamy, że są takie możliwości, a co pytający z tym zrobi, to już nie nasza głowa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

:) wygląda to tak: ktoś mnie pyta o młotek i przecinak i czy można sobie tym zaszkodzić, a ja odpowiadam, że oczywiście, ale że również istnieją młoty pneumatyczne oraz zaawansowane wiertarki udarowe o opcją młotka, którymi można zrobić łatwiej, szybciej i również szybciej sobie wszystko popsuć :)

dlatego spokojnie umieszczam to w dziale dla początkujących...

a instrukcje obsługi młotów pneumatycznych i wiertar z udarem podajemy na szkoleniach zamkniętych dla przyszłych specjalistów...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w dziale dla początkujących osobie która ma w stopce ze robi strony www a się nie zna na seo tłumaczysz ludziom o takich rzeczach jak dodać 800 000 linków .

Powiedział bym ci parę słów na temat twojego projektowania ale odpuszczam bo tak jak mówi osoba na dole... konkrety się liczą...

Każdy poszerza swoją wiedzę, jeśli chce... ale rozłożyła mnie na łopatki twoja oferta na stronie dotycząca projektowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czytam to forum od kilku dni. Przez te ciągłe sprzeczki i lansowanie odmiennych teorii mam wrażenie, że odbywa się tutaj jakaś zorganizowana akcja dezinformacyjna na temat SEO. :P Trzeba czytać między wierszami, żeby dowiedzieć się czegokolwiek konkretnego... No ale...przeglądam dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej znaczący wpływ na pozycję ma BRAK KONKURENCJI :king:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najogólniej można powiedzieć, że liczy się głównie ilość i jakość*** BL .

*** - to już jest szersze pojęcie :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba dodająca do 20 katalogów dziennie nie ma raczej odpowiedniej glowy i wiedzy do SEO, że istnieją takie narzędzia jak xrumer, a jeżeli nawet skuszą się na zakup za $590, to nie tak łatwo od razu zrobić taki duży blast. Co nie zmienia faktu, że nie ma sensu tego zatajać. Pyta - odpowiadamy, że są takie możliwości, a co pytający z tym zrobi, to już nie nasza głowa. :)

Widzę, że chyba najlepiej jest kupić program i zgrywać kozaka... pewnie większość osób tutaj (chodzi mi o speców w SEO) z pewnością urodziła się z tą wiedzą, nigdy nie musieli czerpać wiedzy oni już są the best... a przynajmniej tak się zachowują... i nie chcą dzielić tego co przez lata sami uczyli się od innych. Dziwi mnie fakt, że kiedyś każdy z was był w tym zielony... każdy zdobywał wiedzę po swojemu... i przede wszystkim nie poddawał się szukając odpowiedzi na odwieczne pytania... "dziś to kozacy". Dziękuję tym którzy wnoszą coś pozytywnego do tematu, dzieląc się tym co sami się nauczyli, po to przecież to wszystko służy... są narzędzia i trzeba z nich korzystać... a przynajmniej próbować... i nie poddawać się, tego nauczyłem się podczas mojej przygody z SEO.

Wiedziałem, że w pewnym momencie moje pytanie wywoła lawinę... Ci co nie muszą lub nie chcą... po co w ogóle dorzucają swoje 3 grosze i robią z tego forum targowisko? Jeśli user o pseudo "kuli" jest takim pozycjonerem jak projektantem www, to dziękuję za takie rady.

Podziwiam cię za info w stopce o projektowaniu stron... za pewne ogarnięcie instalacji joomli sprawia, że jesteś expertem w tej dziedzinie? Stawianie portali na tym systemie -> brawa za odwagę... Projektujesz strony a nie masz własnego CMS'a? Niestety świat jest jaki jest, jedni pomagają, inni podkładają kłody pod nogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj blusss1 ja nie kwestionuje Twojego profesjonalizmu i zaangażowania w pracę.

W pewnym momencie (powiedzmy) mojej kariery na tym forum odradzano mi obsługę swojego klienta i robiono to z doświadczaniem (i dobrze!!)

Oferta na stronie jest dla idiotów i innego elementu płacącego np dla pani Marlenki z działu marketingu.

Z tego powodu że jesteś blusss1 z tej samej branży czyli i poligrafia i www to mam do Ciebie szacunek większy niż do innych, ale musisz uważać na prestiż branży (żebym nie słyszał potem o tym że ktoś kogoś oszukał albo nie wyrobił, albo wała dostał).

Nie mam swojego CMS bo nie jestem programistą- za dobry własny CMS mój kolegą kilka lat temu zgarnął 10 k +VAT a i tak ten CMS bazował na funkcjonalności Joomla! (musiał bym z nim zagadać o co chodzi ale z tego co mówi to po prostu dużo pokopiował z Joomla!)

Co do przekazywania wiedzy to czerp z tego forum jak najwięcej: kup soft, serwer, zapleczówki itd

Nie rozumiem jak mamy Ci pomóc w ten sposób ze zrobić coś za darmo?

Ja wydałem swoje pieniądze na swoją naukę ( u jednej z osób z tego forum- prawdopodobnie) i poświęciłem na to swój czas- jeżeli chcesz ode mnie wiedzy jak robić SEO to możesz także chcieć moich klientów, ale prędzej dostaniesz wała a nie klientów.

Co do Twojej oferty w stopce to nie masz żadnej oferty bo nie masz cen (jeżeli się mylę to wskaż mi cennik czyli Twoją ofertę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawianie portali na tym systemie -> brawa za odwagę... Projektujesz strony a nie masz własnego CMS'a?

Nie widzę nic złego w joomli ani w WP są idealne dla sektora MSP, ba są nawet serwisy korpo na niej oparte.

Co do podkładania kłód to jak znajdziesz się w topie to dopiero się bliżej z tym zapoznasz (czego Ci nie życzę) ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta na stronie jest dla idiotów i innego elementu płacącego np dla pani Marlenki z działu marketingu.

Podstawą jest jasno i klarownie mówić o wszystkim, nawet klientom... nie traktując ich jak idiotów... takie publiczne opinie źle świadczą o wypowiadającej się osobie i o tym co robi... i czym się zajmuje... takie jest moje zdanie... chcesz aby ciebie traktowano dobrze? Traktuj ich w ten sam sposób...

Co do Twojej oferty w stopce to nie masz żadnej oferty bo nie masz cen

Oferta jest indywidualna dla każdego klienta, nie ma dwóch takich samych stron... tym bardziej klientów... każdy klient jest inny... każdy ma swoją wizję strony... każda strona ma swoją cenę...

Nie widzę nic złego w joomli ani w WP są idealne dla sektora MSP

Według mnie wyłącznie dla tego sektora... mimo wszystko... nie oferuję moim klientom takich stron... chciałbym powrócić do tematu... "blast" jak już zdążyłem zauważyć...

poczytam... https://www.forum.optymalizacja.com/topic/117762-co-to-jest-blast/

i w razie pytań powrócę do tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta na stronie jest dla idiotów i innego elementu płacącego np dla pani Marlenki z działu marketingu.

Podstawą jest jasno i klarownie mówić o wszystkim, nawet klientom... nie traktując ich jak idiotów... takie publiczne opinie źle świadczą o wypowiadającej się osobie i o tym co robi... i czym się zajmuje... takie jest moje zdanie... chcesz aby ciebie traktowano dobrze? Traktuj ich w ten sam sposób...

O klientów się nie martw szczególnie cudzych...

To co napisałem jest ciągle aktualne: zapisz się na kurs, zrób zakupy i jesteś pozycjoner...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projektujesz strony a nie masz własnego CMS'a?
VS
Posłuchaj blusss1 ja nie kwestionuje Twojego profesjonalizmu i zaangażowania w pracę.
Jeden z drugim posłuchajcie ! Jest coś takiego jak PM, bo innych nie obchodzą wasze żale przepychanki które w dodatku nie mają nic wspólnego z TEMATEM TOPICKU. Zdecydowanie powinniście odpocząć od forum < sugestia do moderator> :excl:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności