Skocz do zawartości

Co ma znaczący wpływ na pozycjonowaną frazę?


blusss1

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że chyba najlepiej jest kupić program i zgrywać kozaka... pewnie większość osób tutaj (chodzi mi o speców w SEO) z pewnością urodziła się z tą wiedzą, nigdy nie musieli czerpać wiedzy oni już są the best... a przynajmniej tak się zachowują... i nie chcą dzielić tego co przez lata sami uczyli się od innych. Dziwi mnie fakt, że kiedyś każdy z was był w tym zielony... każdy zdobywał wiedzę po swojemu... i przede wszystkim nie poddawał się szukając odpowiedzi na odwieczne pytania... "dziś to kozacy". Dziękuję tym którzy wnoszą coś pozytywnego do tematu, dzieląc się tym co sami się nauczyli, po to przecież to wszystko służy... są narzędzia i trzeba z nich korzystać... a przynajmniej próbować... i nie poddawać się, tego nauczyłem się podczas mojej przygody z SEO.

Nauka SEO to nie tylko czytanie, wręcz czytanie to minimum wiedzy początkowej. Wiedza SEO pochodzi z testów, inwestycji, które często kosztują grube tysiące złotych i to normalne, że ludzie chcą też na tym zarobić. Chcesz poznać podstawy obsługi softów? Jak działają, co robią, jak je skonfigurować? Masz odpowiedni dział i odpowiednie tematy temu poświęcone. Mnóstwo pomocnych rzeczy znajdziesz też na zagranicznych portalach, ale tutaj również siedzą osoby reprezentujące różne podejście do SEO. Nie licz, że ktoś na tacy wyłoży Ci odpowiedź na przepis na SEO jak zadałeś tylko 1 pytanie na które odpowiedzi otrzymałeś.

Chcesz wiedzieć więcej? Pytaj, ale nie oczekuj całej wiedzy podanej na tacy. Jeżeli liczysz na takie rozwiązanie zapisz się na szkolenia, albo kup softy, kup domeny i testuj testuj testuj testuj. Ja zanim po raz pierwszy użyłem xrumera na stronę (jakoś rok temu) zapłaciłem maxpanowi za szybkie przeszkolenie z obsługi, wykupiłem kilka domen, postawiłem strony pod frazy mało, średnio i bardzo konkurencyjne i napieprzałem blastami jak leci - oto przepis jak nauczyć się i zrozumieć istotę pozycjonowania za pomocą jakiegokolwiek narzędzia.

Wybacz jad, ale po 1. masz na swojej stronie w menu ofertę pozycjonowania, więc jeżeli chcesz oferować takie usługi klientom musisz liczyć się z tym, że zadając takie pytanie spotka Cię lawina złości, bo po prostu nie przystoi firmie która chociażby w przyszłości myśli o wdrożeniu działu SEO o zadawanie tak podstawowych pytań jak zwykli webmasterzy posiadający swoje stronki i pozycjonujący na własną rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

współpracowałem kiedyś z pozycjonerem, tam był link do jego strony... współpraca się zakończyła...a ja postanowiłem poszerzać "własną" wiedzę... bardziej jako hobby... więc od jakiegoś czasu w wolnej chwili staram się ogarniać również i ten temat... dziękuję za odpowiedź...

Czytaj całość zanim coś powiesz... b.t.w. wiem już w czym jest sedno... pozostaje mi kopać dalej wiedzę... ale sam właśnie przyznałeś, że byłeś kiedyś zielony... więc może trochę pokory dla innych... ja też włożyłem dużo kasy w Adobe CS5, ale staram się być wyrozumiały dla innych, zwłaszcza jeśli widzę, że chcą się czegoś nauczyć... pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności