Skocz do zawartości

Było sobie fajne forum o PiO


medox

Rekomendowane odpowiedzi

skocze na stacje po 3/4 :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ooo... widzę, że temat się staje coraz bardziej rozwojowy :)

mamy Pana Łukasza P. z jego super teoriami SEO, który mi na PM zadaje pytanie, dlaczego zniknął jego jakże ważny post, po czym mi pisze, że:

Post glupi w sumie dla jaj napisalem

zatem dostaje ode mnie wyczerpującą informację

jakbyś nie napisał głupiego posta dla jaj, pewnie by nie zniknął

no i jako "ripostę" otrzymuję:

A czy forum same w sobie nie jest robione dla jaj szczegolnie patrząc po obsłudze klientów w dzisiejszych firmach seoi jakość ich usług, albo ze wzgledu na techniki których nie warto stosować do pozycjonowania swojej strony? Tutaj jest pełno porada które nie jednokrotnie zaprzeczają sobie a i tak nie wyglada tak pozycjonowanie. Moj szef pozycjonował swoją stronę linkami kiedy nie bylo w kraju takiego pojęcia jak pozycjonowanie linkami Gdyby nie głupie porady jak zrobic SWL albo blasta to potem by sie dzieciaki nie skarżyły że pingwin zabrał pieniądze? Bo wychodzi ze trudniej obsłużyc klienta i zarobić niż wypozycjonować swoją lub cudzą strone www- u mnie w firmie jest na odwrót

może to troszkę pozwoli rozjaśnić treści zaszyfrowane przez niego w tym temacie... ja chyba już jestem za stary, żeby to ogarnąć...

są chętni na tłumaczenie? ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant, podeślij też do mnie skoro już smaki robisz :)

myślałem że tu już każdy z małym 3/4 siedzi a tu taka niespodzianka, Zgred dopiero poszedł (chyba że po kolejną, hehe)

Trotyl skoro już świąteczna atmosfera to strzelaj, ale z szampana, aby znów śladów trotylu nie było ;)

Wesołych Świąt wszystkim, znikam, też coś tam przy 3/4 upichce na święta

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś, przynieś troszkę tego mięska od mamy... do wódzi jak znalazł

Mówisz masz , specjalna micha dla PiO :D

michad.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy była taka wyszukiwarka astalavista... i w niej można było znaleźć fajne cracki, kody i inne ciekawostki z malutkimi trojanami... ;) to była jedna z moich ulubionych

mała edyta:

aaa... zapomniałem dodać, że za oknem ganiały się wówczas mastodonty z tygrysami szablozębnymi...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności