Skocz do zawartości

Było sobie fajne forum o PiO


medox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wtedy była taka wyszukiwarka astalavista... i w niej można było znaleźć fajne cracki, kody i inne ciekawostki z malutkimi trojanami... ;) to była jedna z moich ulubionych

mała edyta:

aaa... zapomniałem dodać, że za oknem ganiały się wówczas mastodonty z tygrysami szablozębnymi...

O cholera to wtedy pozycjonowanie było szalenie niebezpieczne. Szukasz sobie strony gdzie można dodać linka, a tu Ci wpada głodny tygrys szablozębny do chaty. Brrr ,aż mi się nie chce myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam ten temat i powiem Wam tak : Dajcie sobie spokój !!!

po mnie jadą cały czas i się nie przejmuje !!! :D

a jak zjadą to mobilizuje do wiedzy !!!

wtedy była taka wyszukiwarka astalavista...

ps kiedyś byłem jednym z twórców modnej strony "emulek.com.pl" i to była nasz skarbnica hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czym się wtedy pozycjonowało?

Wówczas było pozycjonowanie w książkach telefonicznych. Każdy chciał być pierwszy.

Np.:

AAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaZamienię kota na psa

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak też:

6425_decf.jpeg

ważne, żeby być w każdej chwili na tej właściwej pozycji ;), bo czasami z pierwszej pozycji sprzedaje się znacznie mniej, niż z tych pozostałych... ale się nie przejmujcie: zawsze można podpisać umowę z fachowcem od SEO i całkowicie zepsuć sobie sprzedaż.... Nieprawdaż, Łukaszu?

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie tygrysa... właśnie jednego widzę w stopce eara... BTW... właśnie takiego MaineCoona planujemy niebawem zakupić z żonką... z takimi ładniutkimi pędzelkami na uszach... (jedne z nielicznych kociaków, które mnie nie uczulają...)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po 3/4 i pobieżnie przecyztałem ostatnie 2 strony, czyli dobrze rozumiem, że ten @kuli to jest pan P.?? Czyli rozgryzłem to jako pierwszy? :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mięsko które zapodał Beerbant jadłeś?

Jestem tak najedzony, że nawet nie mogłem na nie patrzeć, za godzinę zerknę :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pić to by każdy pił, a tylko zgred poszedł. Jako, że jestem szczęśliwym mieszkańcem okolic stacji Bliska (Bliska jest blisko), to tym razem poświęcę się i ja.

Wrócę jak tylko mi się DC odświeży, ale nie sprawdzajcie co minuta pozycji, powinna być jescze pionowa.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pozycji to sprawdziłem kilka z ostatnich testów :D Jet git, odświeżyły się wyniki ;D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności