Skocz do zawartości

Było sobie fajne forum o PiO


medox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To ja już wiem po co on tak te "wycinanie liter ze styroduru Lublin" albo "litery blokowe Przemyśl" pozycjonuje. Niezłe papierki z tego wychodzą :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko niech troszkę posprząta

sprzatanie.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Łukaszem P.

Chodzi o to że z tego co słyszałem ze szkolenia z pozycjonowania u pana Piocha to kiedyś się tak pozycjonowaliście że robiliście dziadostwo- cloaking (ja sie nie znam na tym) Były pewne małe linki,albo małe literki u góry strony, które były niewidoczne dla ludzi, które powodowały wysokie pozycje w SERPIE. Ogólnie można stwierdzić że nawet za czasów samsunga avillii internet polegał na linkach, ale nie zawsze na tym polegało pozycjonowanie- szczególnie kiedy nei było G.

Jak coś mi źle tłumaczył nauczyciel to poprawcie

Musicie się przyzwyczaić że wszystko to co wygląda dziwnie jak linkowanie na domenach regionalnych- spamowych, blasty, stawianie po 100 blogów na piko cms z powieloną treścią żeby podlinkować tam swoją firmówke, cloaking itd itp to z czasem spotka się z banem G.

Ogólnie to jest tak jak na zajęciach prawa u mnie w szkole- to że dana sytuacja jest możliwa nie oznacza że nie wygląda dziwnie i że za rok może się zmienić "na lepsze"

Istnieje na PiO trochę legend np Panda, albo ilość katalogów dziennie. Powiem tylko tyle że Panda doceniła moją regionalną stronkę, a co do katalogowania to jednego dnia można podkatalogować nawet 20 str A4 unikalnych treści do jednej domeny. W takim katalogowaniu jest zbyt dużo zmiennych żeby wszystko weszło jednego dnia np jeden wpis został zmoderowany dopiero dzisiaj dwa inne wczoraj choć ja to zamieszczałem ok 3.12

W tym jak pisze że seo polega na czym innym to mówie o fun którego nie ma trotyl i nie ma większość z was, nie macie jaj na zaproponowanie czegoś klientowi np strony firmowej w html i jquery za 1,5 tys to róbcie dalej stronki za dobrą flaszkę a śmiejcie się z mojej oferty na firmówce. Możecie tak "gaduły" robić szczególnie jak macie pensje z czegoś innego niż SEO. Ja z cudzej oferty się nie śmieje nawet jak za 24,56 jeden z was daje g@@@@ linki albo nie ma oferty bo nie ma cennika

Rok temu też mieliście płacz bo wam domeny regionalne pobanowało w tym roku też pod górkę.... A ja czytam posty tomka o tym jak mu zbanowało klienta albo początkującego ja wszystko odwraca do góry ogonem i się z was "gaduły" śmieje.

Jak dla mnie to G mogłoby dać lepszy algorytm taki żeby pobanowało to dziadostwo linkowane z "farm linków" bo i tak te farmy zdychają falami i sprzedawca który linkował mnie kiedyś na takiej farmie katalogów i precli z anhorem "no text" to się teraz nie odzywa wcale. Mówie wam wziął 24.56 za linki kóre zdechły po 2 miesiącach. W sumie to z interesów na PiO to tylko 1/5 jest trafiony i tylko w tym jednym przypadku są linki które trzymają się od czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerwosol proponuję boś strasznie zdenerwowany @kuli, święta idą, wrzuć na luz, usmaż karpia na jutro, po co te nerwy.

Spoko ja1 tylko nie wiem czemu mnie mod porównuje do osoby typu Łukasz P.

Chłopak był chory i wy przy pomocy forum PiO zrobiliście z niego idiote

Tymbardziej że to mu nie powinno nic zaszkodzić bo jest niewiele osób wpisujących frazę "nazwa firmy opinie" przynajmniej u mnie na firmówkach

To że na tym forum jest dużo "expertów" to nie oznacza że ktoś nie może mieć swojego zdania

Skoro jest wątek w którym beer pokazuje jakie mięso upiekła jego mama i atmosfera jest świąteczna to czemu początkujący pisze takie bzdury i wszystko odwraca? początkujący czy my się nie znamy ze sprzedaży w PKT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kuli, to możemy z tymi flaszkami?? bo mam nadzieję, że już troszkę się oporządziłeś z tymi papierami??

bo wiesz... my to taka stara mafia, że wszędzie cloaking... i później tylko kloaka pozostaje...

Wyobraź sobie, że akurat w PKT nigdy nie pracowałem, zatem zapewniam Cię, że się nie znamy - a przynajmniej nie ma szansy, żeby z jakichkolwiek książek telefonicznych... Jak PKT się zawiązywało, to ja byłem dyrektorem regionalnym w wydawnictwie Euroverlag... Nie wiem zatem, czy to akurat ta liga, ale oczywiście mogłeś do mnie uderzać z reklamą, jak wielu innych wówczas...

A w kwestii Łukasza P...? Sorry, Przyjacielu, ale jakoś styl pisania kilku osobom spasował, a jesteśmy w dziale Pogaduszki i tutaj się tak gada o d. Maryni, więc weź na luz... nakarm śledzie, czy inne stworzenia i lepiej zachowaj trochę dystansu... Bo inaczej PiO zrobi z Ciebie.... właściwie nie wiem, czy PiO może z kogokolwiek cokolwiek zrobić :D

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@początkujący

Najlepiej, tak naprawdę, żeby z PiO jak najmniej dało się dowiedzieć o branży- gadajcie sobie "gaduły" umawiajcie się na piwo piszcie o swoich przemyśleniach na tamat polityki rolnej itd

Mi naprawdę nie zależy an tym żeby ktoś mnie wygryzł z "pensji" u szefa fabryki pasztetu w Lubartowie

Co do zepsucia sprzedaży podczas podpisania umowy to się nie spotkałem .... było już CTR 20%, była konwersja +30% rocznie ale z zepsutą sprzedaża jeszcze sie nie spotkałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zepsucia sprzedaży podczas podpisania umowy to się nie spotkałem

ja też... podczas podpisania umowy to byłby rekord świata do zapisania w Księdze Guinessa...

Ale już dzięki takiemu podpisaniu to tak... zdarzały się przypadki wysadzenia firmy z siodła przez partacko wykonane SEO... bo np. ktoś myślał, że pozjadał wszystkie rozumy i już wszystko wie... Co więcej: często trafiają do mnie firmy właśnie po takich działaniach "partnerów", z którymi podpisali kontrakty na SEO...

Zatem może my - "gaduły" - będziemy sobie gadać... a Tobie czas na... słuchanie? spanie? qrcze same na S mi wychodzą, zatem sobie coś na S wybierz....

pozdrawiam

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra idę spać, wcześniej tylko postawie zapleczówkę we flashu u mnie na ugu. :faja:

A tak to ciekawe czemu dajecie na tym forum dosyć kompetentne porady branżowe. Ja jak kiedyś byłem w szkole fotograficznej

to facet zastanawiał się jak nie nauczyć fotografii- opowiadał o wszystkim o sesjach modowych za 20 k za dzień, gadał o dawaniu "doświadczenia", o robieniu jedzenia na sesje - jednym słowem wszystko, ale jak przychodziło do oświetlenia przedmiotu to mówił żeby każdy próbował jak umie on się nie chce wtrącać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Jak czytam czasami niektóre wypowiedzi, to też się nad tym zastanawiam...

...może my jednak na forum o oświetleniu przedmiotu to nie mówimy? Bo ja też jestem za tym, żeby każdy próbował, jak umie... i nie mam zamiaru się wtrącać ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności