Skocz do zawartości

Było sobie fajne forum o PiO


medox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Aby nie stać w kolejkach zakupy można zrobić oczywiście online. Małe sklepy i duże sieci dostarczą na czas. :)

Co do forum.

Było sobie kiedyś fajne forum, dawno, dawno temu...

Większość merytorycznych dyskusji o SEO toczy się teraz na zamkniętych forach i dobrze.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość merytorycznych dyskusji o SEO toczy się teraz na zamkniętych forach i dobrze.
Ale ile można merytorycznie rozmawiać o tym SEO :palacz: Forum jak było tak jest. Przynajmniej ja tam nie widzę "spadku jakości" tylko spadek szybkości odsłon, ale to oczywiste przy tak dużej bazie którą w dodatku cały czas powiększamy. Jak ktoś pisał "naród teraz na potęgę bloguje i siedzi na forum" :]

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wchodź w dyskusje

z tym - wyłącznie - się nie zgodzę... tylko jest kwestia dialogu, który jest rozwojowy i dialogu, który świadczy o ograniczeniu intelektualnym i emocjonalnym (najczęściej zauważany wśród nastolatków w fazie protestu).

warto dyskutować, warto zadawać pytania, nie warto natomiast zgrywać specjalisty, kiedy się o czymś nie ma pojęcia, jak również zarzucać autorom książek, że nie czytają jakiś badziewnych e-booków ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej ja tam nie widzę "spadku jakości" tylko spadek szybkości odsłon,

Mówię o ilości (wysypie) "specjalistów" seo. To wiąże się ze spadkiem jakości, niestety.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadek jakości to pojęcie w tym wypadku bardzo względne. Trzeba zwrócić uwagę na to, że i my wiemy więcej, więc coraz mniej nas forum uczy, a coraz bardziej bawi i służy monetyzacji wiedzy nabytej. Dla "nowych" i początkujących (hiehie) to może wciąż jest kopalnia wiedzy i wartościowej wiedzy.

Generalnie jest okej, bo można pośćiemniać żonie, że siedzi się na branżowym forum (w domyśle ciężko pracuje) a nie sprzątać w szafkach do których nikt nie zajrzy, ale "święta panie mężu, ma być błysk" ;)

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę tu trzy grosze, bo nie będę nowego wątku zakładał. Ja z kolei zauważyłem, że co najmniej jeden użytkownik i jego oferty są "pod ochroną". Wtrącenie przez mnie uwagi co do tego, iż zaplecze na darmowych blogach ma dłuższą żywotność niż hosting z różnymi IP (jeden z takich użytkownik ten promował) skutkowało szybkim usunięciem mego wpisu. Widzę też że został zamknięty temat w którym ktoś inny promuje jego precle a niektórzy użytkownicy dopisali później negatywne ale konstruktywne opinie - doświadczenia własne. Nie tędy droga Panowie. Od dawna śledzę to forum (choć zarejestrowałem się niedawno) i stwierdzam, że kiedyś takich mecenatów tu nie było i sugeruję powrót do przeszłości dla dobra tego Forum.

Site rulez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewnością z innej perspektywy wiedzę na PiO będziesz oceniał Ty, a zupełnie inaczej < :)>"nowy" i początkujący (hiehie)</ :)>...

natomiast warto się w tym momencie odwołać do schematu rozwojowego specjalistów:

na początku jesteś niekompetentny i nieświadomy

następnie niekompetentny świadomy

później - kompetentny świadomy

i na koniec - kompetentny nieświadomy... co jest stanem najdoskonalszym

najgorzej, kiedy na etapie 'kompetentny świadomy' wkradnie się zabójca kompetencji - niechęć przed dalszym rozwojem... zatrzymujemy się w miejscu ze świadomością, że już doszliśmy i tak naprawdę jesteśmy znów na początku tego spaceru ;)

@Odnowa - mylisz się... zawsze były ;), ale Zgred ma 100% racji: niektórzy z nas inaczej patrzą na świat :D

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sugeruję powrót do przeszłości dla dobra tego Forum.

to se ne wrati...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początkujący masz racje chodziło mi troszkę o co innego.

Jedno jest pewne na większość najciekawszych temtatów nie uzyskamy odp. na forum a musimy sami dojść do wniosków a na inne tematy znajdziemy samodzielnie odp. na forum,g lub dowiemy się z kursów.

Krótko nikt nam nie da aktualnej wiedzy jeśli jej sami nie zdobędziemy albo wyrwiemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nam nie da aktualnej wiedzy jeśli jej sami nie zdobędziemy albo wyrwiemy :)

zawsze tak było i zawsze tak będzie

przypomina mi to anegdotkę, kiedy tatuś oprowadzał synka po swoich zakładach mięsnych, próbując mu zaszczepić bakcyla biznesu...

i z dumą pokazuje wielką maszynę:

"a to, synku, jest najnowsza maszyna: tutaj wkładamy barana, a na samym końcu wychodzą gotowe parówki..."

syn tak patrzy, 'udaje, że' myśli....

"tatku... a mamy może taką maszynę, gdzie wkładasz parówkę i wychodzi baran?"

...........

"jasne... Twoja matka..."

;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności