Skocz do zawartości

Było sobie fajne forum o PiO


medox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak, ale wypadałoby choć zadbać o pozory. Jak o mnie chodzi to przykładowo nikt i nic nie zmieni mojego przekonania że nie warto kupować wpisów w preclach mając od groma darmowych platform blogowych. Jednak gdybym się wahał, to nachalna - jawnie wspierana przez innych reklama z tępieniem głosów przeciw zniechęciłaby mnie do tej konkretnej oferty.

Site rulez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie problemu zasadniczo nie ma, bo wchodzę tu głównie po to, aby napaść oczy tym, że komuś spadło (człowiek jest tylko człowiekiem) i cieszyć się, że mnie nie, choć w przypływie euforii nie szczędzę przyjacielskich wskazówek. To tylko taka moja rada a nawet nie rada ale opinia co do wyżej opisanych przeze mnie zachowań.

Site rulez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i może wypada, wypada też aby dać mijającemu bezdomnemv na jedzenie ilu to robi. :)

Po pierwsze jesteśmy tylko ułomnymi zwierzętami z przerośnietym ego i wyobrażeniami o sobie a na dodatek jesteśmy Polakami.Najlepiej samemu robić testy wtedy jest pewniejsza wiedza :)

Jest jeszcze trzeci aspekt z wiedzą z testów często widać kto pisze prawdę a kto ją naciąga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłą każdego forum są jego użytkownicy, niestety z "jakością" nowych użytkowników PiO z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Sporą część cechuje lenistwo(po co poszukać, można przecież po raz setny zadać to samo pytanie), ignorancja, poczucie nieomylności. "Starym" przez to też się obrywa, bo przecież powinni po raz tysięczny odpowiadać na te same pytania, a odsyłają do szukajki.

Osobiście nigdy nie miałem z moderacją forum problemu i nie jest dla mnie problemem, że jeden z moderatorów "robi biznesy", w końcu, czego niektórzy pewnie jeszcze nie zauważyli, forum PiO to też prywatny biznes i jeśli właściciele nie mają nic przeciwko to w czym problem?

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i może wypada, wypada też aby dać mijającemu bezdomnemv na jedzenie ilu to robi.

Jak odróżnisz prawdziwego, głodnego bezdomnego od żula zbierającego na wino? Na dziesiątki sytuacji z którymi się spotkałem tylko raz zaniemówiłem. Przeważnie nie zwracam uwagi na ten "element" wałęsający się pod marketami, ale raz jakoś miałem dobry dzień, podchodzi do mnie jeden i prosi o złotówkę na jedzenie. Wyjmuję z wózka browara i mówię mu "masz". On patrzy na mnie i mówi: "wolałbym bułkę".

A teraz wracając do tematu. Tym "nowym" nie chodzi zapewne o to, że "Byznes is byznes", ale o to, że w niektórych przypadkach zalatuję straszną szemraniną i bynajmniej nie pisze tutaj o Piotrze K., który wyjątkowo nie wie jak to robić. A powinna być to raczej merytoryczna, konstruktywna opinia. Znikające posty do niczego nie prowadzą...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo dostosowujesz się do stada i ich reguł albo wylatujesz :)

tak to się zawsze będzie zwykłym baranem, lepiej prowadzić to stado i regularnie strzyc ;)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz wracając do tematu. Tym "nowym" nie chodzi zapewne o to, że "Byznes is byznes", ale o to, że w niektórych przypadkach zalatuję straszną szemraniną i bynajmniej nie pisze tutaj o Piotrze K., który wyjątkowo nie wie jak to robić. A powinna być to raczej merytoryczna, konstruktywna opinia. Znikające posty do niczego nie prowadzą...

Ulżyłeś sobie to daj żyć innym. W przeciwieństwie do większości są ludzi, którzy maja jakieś zasady, bo reszta to sprzedajne dzi..

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odróżnisz prawdziwego, głodnego bezdomnego od żula zbierającego na wino?

Ja wczoraj w Markach na parkingu przy M1 dałem żulowi "piątaka" (czyli 5 zł).

Ogólnie nie daję, ale niech i on ma święta.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Starym" przez to też się obrywa, bo przecież powinni po raz tysięczny odpowiadać na te same pytania, a odsyłają do szukajki.
Wiwem coś o tym zwłaszcza w kwestii .htaccess i "problemów z mod_rewrite" w tym temacie najlepiej widać jak to userzy oczekują "tacy z odpowiedzią" bez minimalnego zaangażowania w pracę własną nad rozwiązaniem w 95% zupełnie błahych problemów na która notabene są w "google" w 99.9 % gotowe odpowiedzi tylko "pod innymi nazwami zmiennych" .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam klientów, pozycjonuję dla siebie. Faktem jest, że na tym forum promowane są interesownie (w celach zarobkowych) sposoby pozycjonowania których patykiem nie dotknąłbym. Internet to wielkie darmowe zaplecze i wystarczy ruszyć głową aby z tegoż odpowiednio skorzystać.

EDIT: Wyjątkiem są .... SWL-e które uważam za dobre wsparcie. Wesołych Świąt.

Site rulez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności