Skocz do zawartości

Było sobie fajne forum o PiO


medox

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz o jakiś ekstremach. Jedno jest pewne pomoc nie działa, a wręcz powiedziałbym rozleniwia. Dowód? Kolejki pod PUPami. Ludzie liczą na zasiłek i zamiast szukać pracy siedzą i nic nie robią. Podejmują czasowe zatrudnienie, aby zyskać prawa do zasiłki i tak się kręci. W Polsce dopiero się to rozwija na Zachodzie beneficiarze to już element stały krajobrazu....

Chyba pomyliłeś działy, forum polityczne jest w innym miejscu. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To się nazywa dyskusja o d.. Maryni. Podsumujmy encyklopedia.in zaliczyło "awarię" hostingu. Wróciło i gra toczy się dalej. Czekamy na następny koniec świata :hi:

𝓒𝓸𝓰𝓲𝓽𝓸, 𝓪𝓻𝓻𝓲𝓹𝓲𝓸 𝓭𝓲𝓮𝓶, 𝓿𝓲𝓿𝓸, 𝓬𝓻𝓮𝓭𝓸, 𝓮𝓽 𝓼𝓹𝓮𝓻𝓸, 𝓱𝓾𝓶𝓪𝓷𝓲𝓽𝓪𝓽𝓮𝓶 𝓷𝓸𝓷 𝓭𝓮𝓼𝓽𝓻𝓾𝓬𝓽.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z moderatorów "robi biznesy"

hmmm... raczej spytam, który nie robi? :)

PiO nie jest akcją charytatywną, ale również za akcje charytatywne je bardzo lubię ;)

nie potrafię Was zrozumieć, kiedy płaczecie, że google zarabia pieniądze, że FB zarabia pieniądze, że PiO zarabia pieniądze, że moderatorzy zarabiają pieniądze, że sąsiad zarabia pieniądze i tylko Wy jesteście takimi nieudacznikami, że postanowiliście wszystko robić za darmo... ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drodze było o braku bezstronności, nierobach, bezdomnych, upomnieniach od modów, niesprawiedliwości, końcu świata, kolejkach w sklepach, spadku jakości forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i tylko Wy jesteście takimi nieudacznikami, że postanowiliście wszystko robić za darmo... ;)

Prosze nie wrzucać wszystkich do Wy, bo niechcąco strzelasz do wszystkich od moda w dół ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto jest na dole ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto jest na dole ?

Ci, którzy tutaj trafili w ciągu ostatnich miesięcy i myślą, że na tacy otrzymają odpowiedź na pytania typu: Jak żyć...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko Wy jesteście takimi nieudacznikami, że postanowiliście wszystko robić za darmo..

Aleee też mogą być tak bardzo bardzo bardzo zarobieni, że już mogą robić za darmo i w oczach owych, Ci co za kasę muszą robić są nieudacznikami - kolejna porcja świątecznych przemyśleń.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: dlaczego Polacy uważają, że zarabianie pieniędzy jest wstydliwe??

Pisząc mój post o kłótniach w temacie https://www.forum.optymalizacja.com/topic/168424-co-ma-znaczacy-wplyw-na-pozycjonowana-fraze/ nie wiedziałem, że w nocy powstał ten temat. Nie mogę odnieść się do historii tego forum, to chociaż nawiążę do postu początkującego. Jestem daleki od idiotycznych uogólnień w stylu "Polacy to antysemici" albo "Polacy to katolicy", ale ta zazdrość wobec osób, którym się powodzi, jest jedyna w swoim rodzaju. Ostatnio przekonał się o tym blogger David Snopek, którego mało nie zeżarli żywcem, kiedy w jednym z videoblogów wprost powiedział jakie są jego dochody.

https://www.linguatrek.com/blog/2012/11/vlog-odpowiadam-na-negatywne-komentarze-pieni%C4%85dze-czy-pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności