Skocz do zawartości

Było sobie fajne forum o PiO


medox

Rekomendowane odpowiedzi

Ci co za kasę muszą robić są nieudacznikami

zatem nie ja :)

są wartości, których nie sprzedam, ale są rzeczy, za które należy oczekiwać wynagrodzenia (po prostu zależy - do kogo jest skierowana ta sama oferta)

do zastanowienia przez Święta... :)

1266601732_by_zibizibizaba_600.jpg

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie ma co dyskutować o robienu kasy na forum

Wiekszość z wypowiadających sie na forum ma linki w sygnaturce prowadzących do swoich seo blogów, katalogów i stron oferujących optymalizacje lub pozycjonowanie.

Wiec i te odpowiedzi udzielane poprzez niektórych także nie są całkiem bezinteresowne i służą w wiekszości robienu kasy :-)

Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem.
Pesymista wie, co to za otwór >>>tanie noclegi<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopki ma każdy na głównym koncie, a na tych pobocznych nie dają stopek. Oczywiście są wyjątki.

- do przemyślenia na święta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swojej strony życzę Wam wszystkim,

zdrowych radosnych nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Świąt spędzonych w rodzinnej, spokojnej atmosferze,

życzę także abyście znaleźli dużo prezentów pod choinkę,

życzę wiary w siebie oraz dobro, które zawsze zwycięża.

Wesołych Świąt. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z moderatorów "robi biznesy"

hmmm... raczej spytam, który nie robi? :)

PiO nie jest akcją ... i tylko Wy jesteście takimi nieudacznikami, że postanowiliście wszystko robić za darmo... ;)

Cytując ten krótki fragment mojej wypowiedzi zupełnie zmieniasz sens jej całości i stawiasz mnie w dość dziwnym świetle. ..

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem zawsze w tych przykładach spotykacie ludzi którym sie nic nie chce.

Tutaj w ogóle nie ma co dyskutować, samo istnienie tego problemu czy głodu w kraju to jest porażka systemu i nas jako społeczeństwa,

Wolontariat to jest porażka ludzkości, w zdrowym społeczeństwie by go nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czynie społecznym już nikt nie chce nic robić, bo jak to tak za darmoche,

więc zmiana nazwy na wolontariat, cool nazwa i dalej ktoś za kogoś gratis zapierdziela :)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolontariat to jest porażka ludzkości, w zdrowym społeczeństwie by go nie było.

W zdrowym społeczeństwie wolontariat właśnie kwitnie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam. Nie ktoś za kogoś - ktoś zgłasza drobny problem na PiO, zastanawiam się nad rozwiązaniem. Ten ktoś dostaje rozwiązanie, a ja nowe doświadczenie i wiedzę.

Pomagając innym otrzymuję także satysfakcję.

Nie ma nic za darmo, tylko nie wszystko jest przeliczalne na pieniądze. Życie to wredna ku**a - jak ktoś się o tym jeszcze nie przekonał ten się prędzej czy później przekona. W życiu oprócz chęci i wiedzy trzeba mieć wiele szczęścia, wolontariat jest dla tych którzy go nie mieli.

Zresztą to bardzo szeroki temat...

EOT :)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz coś na temat to dam Ci dobry przykład. Pamiętam jak sąsiad (było to jakieś 20 lat temu) chciał dorobić i zaczął jeździć na taxi. Po 2 dniach idzie rano do auta i ma wszystkie 4 opony poprzecinanie nożem. Żaden kolega "doświadczony taksówkarz" nie poklepał go po ramieniu i nie mówił, chodź doradzę Ci co i jak w tym zawodzie i będę Cie wpuszczał na 1 miejsce na postoju.... Dlaczego tutaj ma być inaczej?

Co do szkoleń to jest tak samo, analogicznie jak w przypadku taksówkarza... Pójdzie taki noob taksówkarz do starszego kolegi żeby go nauczył topografii miasta, to on go owszem nauczy, zrobi mu szkolenie, pokaże mapę i wyjaśni gdzie co i jak (zakładając że ten nowy na przykład wprowadził się do tego miasta i nie ma o nim żadnej wiedzy). Ale już ten sam stary wyga nie powie mu gdzie są skróty, gdzie są "tajne" uliczki, bo przecież on jeździł 10 lat żeby je poznać i tak samo jemu nikt o nich nie mówił, musiał je po prostu poznać sam w ciągu tych lat praktyki...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wypowiadać co do samego tematu. Natomiast postawa innych taksówkarzy może być taka:

a)spalić taksówkę koledze

b)przebić opony

c)olać

d)pomóc i doradzić po koleżeńsku

e)solidnie przeszkolić za kasę

f)...

Jak Ty się zachowasz i od czego to zależy?

:)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując ten krótki fragment mojej wypowiedzi zupełnie zmieniasz sens jej całości i stawiasz mnie w dość dziwnym świetle. ..

nie potrafię Was zrozumieć, kiedy płaczecie, że google zarabia pieniądze, że FB zarabia pieniądze, że PiO zarabia pieniądze, że moderatorzy zarabiają pieniądze, że sąsiad zarabia pieniądze

a pisząc ten stawiam w dość dziwnym świetle tych, co tak właśnie czynią ;)

nic osobistego :)

trzeba mieć wiele szczęścia, wolontariat jest dla tych którzy go nie mieli

nie za bardzo potrafię się odnieść do tej wypowiedzi, bo akurat na PiO nieudacznicy mają pretensje, że ktoś nie chce im 'charytatywnie' odpowiedzieć na zadane po raz tysięczny to samo pytanie... raczej to nie są ci, którzy nie mieli szczęścia.

Uczestniczę - jak pewnie duża część z Was - w wielu akcjach pomocowych i nie oczekuję za to nic, chociaż często słyszę "dziękuję", które jest o tyle wartościowsze, o ile rzeczywiście szczere i pochodzące z ust, które miały mniej szczęścia ode mnie... Dla nich wolontariat jest w mojej ocenie bardziej wartościowy, niż zarobienie tych kilku, kilkuset czy nawet kilku tysięcy dodatkowych złotych...

I w takim sensie Twoja wypowiedź rzeczywiście jest w 100% prawdziwa

Wszystkim życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia i pod choinką masy pomysłów na życie

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem, że wolontariat kwitnie w zdrowym społeczeństwie i bogatym.

Tylko dorobkiewicze oczekują zapłaty za byle co. Bardzo często pomagam a także przekazuję swoja wiedzę bezinteresownie.

Do tego trzeba niestety dorosnąć i przewartościować sobie priorytety. Czego niektórym życzę. :)

Edit. To co przekazałem powyżej to też jest wiedza. Za darmo. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności