Skocz do zawartości

Było sobie fajne forum o PiO


medox

Rekomendowane odpowiedzi

Zrozumiał ktoś o co chodzi @kuli? Czytałem 2 razy, myślałem, że potrafię czytać ze zrozumieniem, ale chyba jednak się myliłem...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Człowiek który wysnuwa takie tezy sam wykłada swoich klientów na tacy :D.Jaja.

Nie rozumiem tego napisu to że na torbach są nadruki firmowe klientów to nie oznacza że oni zamawiali u nas nadruki. Istnieją jeszcze na tym rynku agencje, które potrafią zczyścić klienta z kasy na Boże Narodzenie. Poza tym mówimy o klientach sprzed 10 lat - chcesz to do nich dzwoń

Nie wiem co tam piszesz o filtrze bo to mnie G obchodzi wiem tylko że na jednej ze swoich firmówek nad którą pracuje od przypadku do przypadku od roku, wtedy kiedy wy biadoliliście nad pingwinem albo żyrafą ja dostałem na webpozycja potwierdzenie z GA na TOP1 na to co chciałem i co było na pokaz. Teraz żebyś wiedział jak klienci doceniają takie TOP 1 bo to prestiż co tu mówić podam Ci przykład: my drukujemy 30 tys sztuk toreb rocznie, ale istnieje facet który sprzedaje taką ilość dziennie, tylko facet jest niżej w SERPie niż my na frazy związane z branża. W styczniu mam do niego zadzwonić i zacząć negocjacje na temat SEO. Facet ogarnia samodzielnie różne tematy np związane z SEO i nie lubi jak agencja go oszukuje. Dlatego jak prowadzi firmę 10 lat to miał juz 5 agencję bo kolesie np z tego forum mówią mu ciągle że może za tydzień będzie wyższa pozycja, a facet widzi jaka jest nasza pozycja a jaka jego.

Jasne że frazy nie są typu "kredyty" "opony" bo to by była inna obsługa klienta niż sprzedaż frazy "wycinanie liter ze styroduru". W przypadku kredytów mówił bym o cenie np 5 k z góry +VAT. Zaufaj mi w UK też można zgarnąć niezłą kasę za taka frazkę od znajomego. Wy "gaduły" dalej gadajcie o tym że pingwin zabrał kase spod choinki, ja tym czasem zajmę się frazą "litery blokowe" albo "wydruki wielkoformatowe"

Jak uzyskaćTOP 1 z potwierdzeniem z GA? kup sobie linki na all za 19,64 zł :faja:

Ja byłbym Ci bardzo wdzięczny o jakieś streszczenie (w miarę logiczne i w polskim języku) nieśmiertelnego "co autor chciał przez to powiedzieć?"

z góry podziękował :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym Ci bardzo wdzięczny o jakieś streszczenie (w miarę logiczne i w polskim języku) nieśmiertelnego "co autor chciał przez to powiedzieć?"

z góry podziękował :)

Streszczeniem niech będzie biblia marketingu Kotlera- lektura dla was wszystkich. Nie będe Ci teraz tłumaczył zagadaj na PW to napisze jak dla osoby- elementu płacącego i innego typu pani Marlenki z działu marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streszczeniem niech będzie biblia marketingu Kotlera- lektura dla was wszystkich. Nie będe Ci teraz tłumaczył zagadaj na PW to napisze jak dla osoby- elementu płacącego i innego typu pani Marlenki z działu marketingu

Bez urazy ale co ma biblia marketingu do Twojego (jeszcze raz bez urazy) bełkotu o pozycjach, GA, webpozycji i innych rzeczach związanych z pozycjonowaniem ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, barszcz się gotuje, więc uwaga streszczam:

"To, że mamy u nas na torbach nadruki klientów nie oznacza to, że byli/są oni naszymi klientami, ale zawsze by jednak mogli być! Myślimy tak o nich od 10 lat, chcesz to zadzwoń

Produkujemy nadruki na torebki i zajmujemy top1 na frazy związane z tą branżą, mimo updateów, przez które wy płakaliście. Facet, który znajduje się niżej (mimo to sprzedaje 365 razy więcej niż my) poprosił mnie o pomoc w seo (nie, nie dopuszczam myśli, że dzięki temu może przejąć ten procent rynku, który mam z netu) więc go wypozycjonuję. Fraza jest prostsza niż kredyty więc nie powiem mu 5k z góry + VAT.

W UK jest za********e i rodacy mają kasę, nie wiedzą co z nią robić, to płacą za pozycjonowanie. Wy płaczecie o updateach i o tym, że biedujeie, a ja sobie spokojnie poginam frazami "litery blokowe". Za 19,64 pln GA przyśle Ci potwierdzenie, że jesteś TOP ONE

Beer jestes elementem wraz z Panią Marlenką też"

Dobre to forum na święta się robi \o/

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streszczeniem niech będzie biblia marketingu Kotlera- lektura dla was wszystkich. Nie będe Ci teraz tłumaczył zagadaj na PW to napisze jak dla osoby- elementu płacącego i innego typu pani Marlenki z działu marketingu

Zamiast czytac głupoty zajmij się czymś konstruktywnym.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet, który pytał mnie o pomoc w seo z firmy sprzedającej więcej i drożej nigdy nie będzie wyżej niż my- o to się nie martw.

Za 19,64 PLN to jedynie kopa możesz ode mnie dostać a na pewno nie raport z webpozycji i to jest już inna kwestia czy będziesz miał potwierdzenie z GA czy z czego innego...

Pisze mniej więcej o tym że wy tu ciamcia ramcia i się przejmujecie w jednym z topików zmianą algorytmu a ja podczas zmiany algorytmu wskoczyłem na top1. Oczywiście nie przejmując się swoją pozycją w G...

W branży poligraficznej nie wyżyjesz z tego co w necie. Chyba że all (schodzisz wtedy z ceny) z SEO, SEM to z kolei wydatek. Były już firmy w Lublinie, które reklamowały się na lewo i prawo i tylko tyle co z UP i maja wała po roku- pa pa

Tak samo w branży foto. Mój kolega mówi że osoby, które kiedyś były TOP1 teraz do niego dzwonią czy ich zatrudni choćby na 1/2 etatu a jak nie to 1/3 etatu.

@seobuster moja pani profesor która pracowała w Victorinoxie zawsze mówiła że to nie jest czas na tzw seoziutków czy foto ziutków. Teraz liczy się blend i to jak rozwijasz firmę nawet o samochód firmowy albo dodawarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kuli proszę nie pisz już więcej - głowa mnie zaczęła boleć :)

Google w tym roku zgarnęło większą, dużo większą część tortu. Dla pozycjonerów zostało mniej i faktycznie trzeba się dostosować. Nerwowość zresztą, dokładnie widać po trendach w tym temacie.

To nie pingwinek zabrał tylko nieumiejętność przewidywania

Nie każdy ma zdolności wieszcze. Prowadź mistrzu... :)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kuli (jeszcze raz bez urazy) ale ze swoimi odkryciami nie jesteś TOP1 :) a i jakby temat brandu omiatasz jednokierunkowo :) . W sumie nie ma sensu widząc koło krzyczeć że oto się je wynalazło :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wy też, ale ja tu dostrzegam styl pisania niejakiego Łukasza P. (mniej błędów ortograficznych może wynikać z faktu, że najpierw tekst edytuje w wordzie) :D

nigdy nie będzie wyżej niż my- o to się nie martw.

Podeślij go do mnie i będzie.

a ja podczas zmiany algorytmu wskoczyłem na top1.

Wszyscy pamiętają, spamy wtedy wyskoczyły w topy, ale na krótko.

a ja podczas zmiany algorytmu wskoczyłem na top1.

I od 10 lat o których pisałeś siedziałeś w ()() bo nie mogłeś się przebić... ŻAŁOSNE

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności