Skocz do zawartości

Było sobie fajne forum o PiO


medox

Rekomendowane odpowiedzi

Idziemy za tobą w ciemno, jak stado baranów na rzeź.

jakby co ja wole być z tyłu ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W zeszłym roku też tak mieliście jak wam pobanowało domeny regionalne.

Pamiętam jak jeden koleś się chwalił że mu firmówkę zbanowało i nie wie co robić

Jeżeli nie wiesz jak współpracować z klientem to się nie bierz za byzens.

Dla mnie jak mogę z klientem iść na kawę albo na flaszke to jest fun. Im dłużej spędzam czas z klientem choćby miał fabrykę pasztetu w Lubartowie tym więcej mu oferuje =więcej płaci. Na przyjęciu urodzinowym 16 letniej córki prezesa też można spotkać kogoś kto jest potęcjalnym klientem do seo usług

Jak klient chce wyskakiwać top1 na np "wycinanie liter ze styroduru Lublin" albo "litery blokowe Przemyśl" to to jest mój ulubiony moment kiedy za takie frazy o takiej trudności przychodzi przelew na 500zł za dwa takie hasła.

Podałem wam tylko przykłady tego jakie mogą być hasła i jakie mogą być sytuacje. Możecie sobie wybrać czy być sprzedawcą z PKT i się obrazić jak ktoś odmówi przedłużenia umowy, albo inaczej kombinować. Trotyl nie ogarniasz to nie masz fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz lajka. No i pasztecik dobry jako zagrycha.

ak klient chce wyskakiwać top1 na np "wycinanie liter ze styroduru Lublin" albo "litery blokowe Przemyśl" to to jest mój ulubiony moment kiedy za takie frazy o takiej trudności przychodzi przelew na 500zł

Cwaniak z ciebie. Idziesz śladem SS, a ja ci mówię: "Nie idź tą drogą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma zdolności wieszcze. Prowadź mistrzu..

a co tu prowadzić , już dawno napisałem, że bedą zmierzać do coraz większej integracji z preferencjami użyszkodników i łaczyć z tym swoim gównoplusem i soszjalami aż do czasu kiedy stado zrozumie, że indywidualizm w cenie ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu prowadzić , już dawno napisałem, że bedą zmierzać do coraz większej integracji z preferencjami użyszkodników i łaczyć z tym swoim gównoplusem i soszjalami aż do czasu kiedy stado zrozumie, że indywidualizm w cenie ...

jak stado nie zrozumie, to kolejnym etapem będzie wmówienie wszystkim,

że najbardziej do twarzy jest w szarym mundurku ;)

a apropo stada baranów to dziś przeżyłem szok w aptece, kilka osób przede mną kupowało tabletki na wątrobę,

bo święta idą ... założę się że na ten pomysł nie wpadli po wizycie u swoich lekarzy

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem moją Mamę i stwierdziłem, że porobię paczki z żarciem i będę roznosił bezdomnym bo narobiła wszystkiego chyba dla plutonu wojska , masakra :D

PS

to poniżej to 1/15 tego co naszykowała :P

miecho.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide zjeść !

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide zjeść !

swietar.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety to mają we krwi - u mnie właśnie na 5 osób w tym 3 dzieci na 2 palnikach na raz stoi ryba po grecku Oo. Do Wielkanocy zdołam to zjeść. A to dopiero początek z mocno zdywersyfikowanej piramidy żarcia.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności