Skocz do zawartości

pytanie do Zgreda


gilo2

Rekomendowane odpowiedzi

do końca lutego będzie nowa skórka (w zasadzie dopieszczanie zostało) i wsio będzie jasne. Zmieni się też wiele pod kątem linkowania wewnętrznego oraz optymalizacji. Skórka powinna się dobrze wyświetlać na mobilnych (na andrucie działa) i jest teges no - nowoczesna ;) ale sam to kroiłem więc wiadomo :D

Linków Nofollow nie będzie nawet na URlach (obecnie są). Będzie bardzo mało grafiki - prawie same CSSy.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panie zgredzie od dłuższego czasu otrzymuje spam z Pana maila typu:

You receive this email because you've subscribe for update notification in Internet Komputery > Katalog stron category.

The following submission has been approved.

Podkreślę, że nie mam z tymi stronami nic wspólnego. Nie są to moje wpisy

Można się jakoś wypisać z tej subskrypcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że "pozycjonuszowi" się coś z dodawaniem do katalogów pozajączkowało :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc nic nam się nie pozajączkowało

to zwracam honor ;) mi to wygladało na "zwrotkę" potwierdzenia dodania która do Was powinna tylko trafić :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś subskrypcja która polega na wysyłaniu maila jeżeli w danej kategorii w katalogu pojawią się nowe zaakceptowane wpisy, więc trzeba usunąć stamtąd maila którego się podało bądź ktoś podał :) My niestety pierwszy raz to widzimy, więc nie pomogę bo nigdy czegoś takiego nie mieliśmy :) Trzeba czekać na instrukcję od Zgreda.

ps. Trochę to dziwne że do kogoś wysyłany jest wpis ze szczegółami łącznie z mailem.

Kompleksowe usługi SEO Pozycjonusz.pl
 
logo.png

 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos zaznaczył opcję "subskrybuj te kategorię" - więc zrobił to przypadkowo albo celowo :)

skasuj wpisy z posta proszę. usunę Ci subskrypcję kategorii "You receive this email because you've subscribe for update notification in Internet Komputery > Katalog stron category." to zdanie jasno określa co zrobiłeś :P

edit: a poza tym można napisac mejla a nie gderać o tym na forum...

dla wyjasnienia: tak - ten system indexu umożliwia subskypcję kategorii aby było wiadomo kto i co dodaje -

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawracacie d*ę drobiazgami a ja tu wdrażam nową skrórkę :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że przypadkowo przycisnąłem. Posty usunięte, dzięki. Sorki że napisałem tutaj. Następnym razem jak będzie jakiś problem pójdzie mail. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawracacie d*ę drobiazgami a ja tu wdrażam nową skrórkę :)

nie za wcześnie na face lifting ?

PS

cycki nowe też se robisz ? :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. żebyście mieli za co zazdrościć :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz nie będzie problemów ze znalezieniem nofollow :P

darmowych kodów z okazji zmian nei przewiduję ... dzisiaj ... bom zmęczony

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponieważ na G+ zrodziła się dyskusja amatora linków DOFOLLOW uprzejmie informuję co następuje:

- ze szczegółów każdego wpisu są dwa linki dofollow

- nie ma linków wychodzących z kategorii

Ponieważ 3rd party tools typu ahref i majesticseo zeznają, że w katalogach opartych o skrypt indexu jest całe zatrzęsienie nofollow pokazuję co następuje na przykładzie innego niezmienionego jeszcze katalogu.

https://www.pirlo.pl/agd-rtv/

Struktura wyświetlania wpisów w kategorii taka jak obecnie jest na pirlo (na zgredzie też taka była przed zmianą skórki) wymusiła niejako wstawienie NF na linki wychodzące - genezą tego faktu jest to, że chciałem wzmocnić kategorie i podkategorie katalogu, które tez w jakiś sposób sa pozycjonowane. W buttonach i anchorach "www" "skocz do" etcc.. są wstawione rel="nofollow" - DF jest do wewnątrz wpisów aby było lepsze "mocniejsze" przejście.

Natomiast w każdym katalogu ze szczegółów jest minimum 1 (słownie: JEDEN) link dofollow.

Sądze, że temat został wyczerpany. jak ktoś chce mieć więcej dofollow - to nie u Mnie.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności