Skocz do zawartości

Tak wesoło o Piotrze K.


tomek_25

Gdzie powinien się znaleźć ten temat?  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie powinien się znaleźć ten temat?

    • - pozostać w dziale Dowcipy
      21
    • - przenieś do pogaduszek
      11
    • - wywal do śmieci
      9
    • - usuń, żeby nie pozostał po nim ślad
      2


Rekomendowane odpowiedzi

jasne, @blake... pod warunkiem, że nie jest to w niezgodzie z prawem kraju, w którym przebywasz...

...rozumiem, że kupienie konta i całej z nim historii jest w PL lub w UK zakazane?

...bo niestety podrabianie dokumentów - tak

a jeśli nie jest zakazane prawem, to nie porównuj zabijania kury na rosół z rzeźnią w Birkenau....

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ok, może porównanie złe, ale nie zawsze to co jest zgodne z prawem musi być etyczne... I tutaj chyba tylko o to chodzi, no ale jak to już wspomniałeś... nikt pierwszy kamieniem nie rzuci.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważ, że ani razu go nie tłumaczyłem... zrobił jak zrobił...

stwierdzam tylko fakt: każdy z nas ma coś do ukrycia - ja też, zatem dlaczego jego krzyżować, a nas na ołtarze???

jedno jest pewne: jak całe życie mielibyśmy pokutować za grzechy młodości, to byśmy z otchłani nigdy nie wyszli...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku na Święta... Polacy przy stole muszą o polityce... ponarzekać, że ciężko... popłakać nad swoim losem... mały donos na sąsiada złożyć ;)

Ot jak co roku...

a w sferze świątecznych anegdotek...

była we wsi babka, która na nikogo nigdy złego słowa nie powiedziała, a zawsze wszystkich chwaliła

no i proboszcz którejś niedzieli zagadał do niej

"Babko... Ty to chyba nawet na szatana nie powiedziałabyś złego słowa"

a ona na to

"cóż, księże proboszczu, trzeba mu przyznać, że wytrwale dąży do swego celu, choć podobno skazany jest na porażkę..."

tak do przemyślenia:

czy czasem nie warto przestać na wszystkich dookoła pluć, przestać składać donosy na kolegów np. w google... albo do US...

a zacząć robić swoje i cieszyć się życiem

po raz kolejny życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia

PS... czy to nie w chrześcijaństwie jest coś o przebaczeniu i narodzeniu się na nowo??? eeee... chyba coś pomyliłem...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś u nas, była rozmowa, na temat przejmowania nazwy handlowej (bo za taką uważam nick w tym przypadku, skoro owa osoba, prowadziła sprzedaż produktów i usług), czy jest to etyczne i moralne (na przestrzeni lat i wieków, wiele takich przypadków, Wedel, Ford itd itd) nie rozumiem, co tutaj jest nie tak, było przejęcie (szkoda, tylko, że nie poinformowano o tym, a może tak) a następnie, kontynuowanie działania, na pozyskanych patentach, usługach czy asortymencie

Rozumiem, że problem w tym, że nie wiadomo, kto siedzi za kontem, czy osoba podpisująca się imieniem i nazwiskiem teraz, a czy ta co kiedyś, nie rozumiem, co ma być złego, w zmianie kogoś, kto tym steruje (skoro softy, usługi etc, dalej dobrze funkcjonują ;)

Więc, że tak szczerze przyznam, to jest informacja o kursie, ale problemu, już nie rozumiem

Wesołych świąt :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to znaczy Boxing Day, nie wiem jaki duch tradycji w tym temacie, powinien być zawarty, jest szkolenie, są dwie osoby, są chętni, więc o to tutaj "kaman", ze świętami? w stosunku do oferty tego kursu?

Tak od pewnego czasu, to brakuje tutaj obiektywizmu, wciąż jest tylko "oferta konkurencyjna" (która nagle, w odpowiedzi na ową ofertę, piszę o tym czy o tamtym, ale przecież nikt nie powinien się nie wypowiadać na temat czegoś, nie odbyło ) rozmowy, dialogi, czy sugestie w których widać, niechęć do kursu, choć się w (_I_) było i tyle na jego temat wie :tease: )tylko ślepy tego nie widzi ;) a jeśli ktoś nie wie, ktoś nie zasmakował, ktoś nie doświadczył, ktoś nie zamierza uczestniczyć, to czy jego wypowiedź i odpowiedź będzie rzetelna?

Ocenianie przez pryzmat niewiedzy, poziomu takiego szkolenia, to jak rozmowa dwóch prawiczków o tym jak smakuje, kobieca wagina, po smaku jaki zaznali, poprzez nadmierne żucie, już zużytej gumy ;)

Oby kursów było i ze 23667854, ale prowadzonych przez osoby, mające wiedzę, a w tym przypadku wystarczy jako laik poczytać, by wiedzieć, że tak jest :) (nie byłem uczestnikiem, nie jestem ich pośrednikiem, nie podbijam ich, ino mówię, jak to widzę)

Pierwszy jaki zrealizuje to kurs pani Lexy, bo bezowego, pomimo wiedzy stąd, czy tej niebieskiej książki (reklama w rogu), nie mógłbym zrozumieć tego a 300 zł, to nie jest wygórowana kwota, jak za szkolenie, z zakresu wiedzy, która nas interesuje

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem z 3/4 ze sklepu.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności