Skocz do zawartości

Tak wesoło o Piotrze K.


tomek_25

Gdzie powinien się znaleźć ten temat?  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie powinien się znaleźć ten temat?

    • - pozostać w dziale Dowcipy
      21
    • - przenieś do pogaduszek
      11
    • - wywal do śmieci
      9
    • - usuń, żeby nie pozostał po nim ślad
      2


Rekomendowane odpowiedzi

@up-nie czuję?

Pozostał mi niesmak co nie znaczy że mam psioczyć na Kojotka przeczytaj dalszą część tego zacytowanego posta.

Uważam,że jedno nie wyklucza drugiego,skoro Ty uważasz przeciwnie -spoko masz do tego pełne prawo :).

T.

PS Troszkę żenujące zrobiło się szukanie haków na Tych którzy mają inny tok rozumowania niż @Kojotek i Ty-mówiłem nie musisz mnie się czepiać -ja się Ciebie nie czepiam że bronisz Kojotka-guzik mi do tego ;)

I PS teraz jak zaczeliście grobową dyskusję to nie ma opcji żeby to w Dowcipach zostało....

całe moje przesłanie w pi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
mają inny tok rozumowania niż @Kojotek i Ty

mój tok rozumowania jest bardzo odmienny od Kojotka

przeczytaj dalszą część tego zacytowanego posta

zatem cały post:

Widzę że miłościwi Panowie już ten fakt zaakceptowali ;).

Mi mimo wszystko niesmak pozostał ale.. żeby nie drążyć: Wesołych Świąt! :).

T.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem zdanie, najpierw byłem za pozostawieniem w dziale Dowcipy, ale po zastanowieniu jestem za tym, żeby niniejszy wątek przenieść do kosza, bo dowcip Tomka_25, owszem, jest fajny i śmieszny, ale tylko dla osób będących w temacie (vide post Marchesa: "czy Kojotek to napisał czy sobie jaja robił?") i prowokuje jedynie zbędne dywagacje i niepotrzebne niesnaski.

Obecny właściciel konta Kojotek_OX jest ok, wyrobił sobie własną markę, zapracował na swój image - i git majonez... Nikt też nie kwestionuje tego, że warto skorzystać ze wspomnianego szkolenia Kojotka i Początkującego, bo warto...

Prawdziwa zabawa to dopiero będzie, jeśli jakiś nowy użytkownik w celu podniesienia swojej wiarygodności kupi profil Trensa ;)

Leci sobie ptak z jakieś tak na oko 30 metrów nad ziemią i patrzy w dół, a tam ktoś idzie, obniżył się z metr i dostrzegł, że to Jan idzie (kolega z podstawówki). Leci tak nadal, ten na dole idzie cały czas, a nagle ptakowi zachciało się kupkę, a że do nakbliższego toj toja miał zaledwie jakieś kilometr, to zrobił to w locie, leci sobie, leci i nagle zauważył, że leci prosto na jana, a tu nagle chlup sekunde przed tym jak jan podniósł twarz ku górze, na szczęście wiedział, że jan wolał niż wolał w wdrepnąć, po czym podleciał do toj toja i podtarł się, żeby się nie zeschło bo szpacheli nie ma.

Miłego dzionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to jak już tak żartujemy to mam śmieszny żart...

Kojotek/Kobis/Kiper/Szokk/itp kupił konto od początkującego, pisze z jego konta :-)

Moje też chciał, ale nie pamietam hasła do konta, bo mi sie zapisało w IE i nie mogę sprzedac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczatkujacy Twoje tłumaczenia nie swojej osoby ( na ch... Ci to ? ) i wszystkie porównania kupna konta do tysiecy wymienionych rzeczy są na żenującym poziomie, odpuść

ps. jak cos to mam na sprzedaz konto z 2005, ze 300 postów, w konkursie seo z 2005 miejsce w top20 !

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym temacie może pojawią się stare konta z PIO na allegro :D. Jak ktoś napisał więcej luzu, nie ma co się wpuszczać i podnosić znaczenia kont forumowych do granic możliwości. Lepiej powiedzcie ile dzisiaj założyliście profili na innych forach :P.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie sprzedam swoje konto. Cena wywoławcza 300 zł, kto da więcej?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osoby, która umie je wykorzystać stare konto na PiO może być warte "trochę" więcej niż 300 zł.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wykorzystuje, ja nie muszę mieć żadnej "marki, renomy, itp."

PS. PiO pamiętam jak miało kilkunastu userów i niewiele sie tutaj działo, ale nie miałem potrzeby zakładania wtedy konta, bo po prostu tylko czytałem (jeszcze nie siedziałem całkowicie w branży), dlatego teraz tak samo cyferki pod nickiem są dla mnie mało znaczące, bo jest wiele takich osób.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blake, uderzmy we dwóch do twórców Addera, nie będą spamować z kont jednopostowych... Umawiamy się: Ty pytasz, jaka dodawarka jest najlepsza, ja odpowiadam, że Adder 8 - i bierzemy kasę. Potem - na odwrót: ja pytam o opinię Addera, a Ty zachwalasz - i znowu bierzemy kasę... I tak do skutku... 300 zł za profil to byłoby prawdziwe frajerstwo... ;)

Nawet w świeta potraficie sie żreć :)

13-sta potrawa wigilijna, zaraz Beerbant wpadnie z aparatem i wrzuci na fotobloga :)

Edit: Niedawno pytałem zawodowego "pisarza postów na forach", czy nie sprzedałby mi nieużywanych profili. Jego odpowiedź:

Witam, niestety nie mogę udostępnić takich kont, ponieważ najczęściej konta należą do właścicieli serwisów. Właściciele udostępniają mi te konta, ja się na nich tylko loguję i piszę posty. Także niestety Panu nie pomogę. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli to ja się zastanawiam, czy tutaj nie ma jakieś anty reakcji na słowo "Kojotek"

Jako laik, szanuje każdego, tutaj wiedza jest ogromniasta, więc z boku na to patrząc wnioskuję optymalizację tematu ;)

"Był fajny poprzedni kurs, w atrakcyjnej cenie, pojawiły się pozytywne opinię, dostosowano dobry termin, dobra cena, no i osoby prowadzące działają w tej branży wiele lat, więc w czym problem?

Nieetyczne sprzedaż marki czy profilu? Wszystko jest na sprzedaż, a jeśli ktoś uważa inaczej, to albo nie widzi w tym szansy na odniesienie sukcesu, w takim działaniu, albo nie dysponuje odpowiednim budżetem"

Nieetyczne to by było gdyby ktoś sprzedał wam Soft, a następnie zwinął trąbki, choć byście czekali na aktualizację, a tutaj widzę owe się pojawiają, nowe programy szkolenia więc gdzie brak etyki?

Piekarze, firmy cukiernie, wędliniarskie, często cechuje nazwisko ich założyciela, którego rodzina nie jest powiązana z marką od 100 lat, więc to nieetyczne, że działają na rynku?

No może i ja, dwa razy dłużej robię tego inżyniera, ale nauczcie się czym jest przejęcie firmy, marki, etc, nawet pod szyldem z nazwiskiem, to nic innego, jak dalsze kontynuowanie jego istnienia więc no nie rozumiem.. albo już mnie śliwowica z mózgu paruje :)

Nie skorzystam z kursu, musiałbym być don Kichotem ;) a Sancho Pancha mi brak, by na takie twierdze, robić szturm (ja uczę się samoistnie podstaw, panowie już prezentują wyższy level, więc na chwilę obecną nie dla mnie;), ale jest dobra cena 300 zł, dobry termin, i osoby go prowadzące, udzielające się i posiadające widzę, więc dalej nie wiem o co KAMAN ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności