Skocz do zawartości

Tak wesoło o Piotrze K.


tomek_25

Gdzie powinien się znaleźć ten temat?  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie powinien się znaleźć ten temat?

    • - pozostać w dziale Dowcipy
      21
    • - przenieś do pogaduszek
      11
    • - wywal do śmieci
      9
    • - usuń, żeby nie pozostał po nim ślad
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Po tym temacie może pojawią się stare konta z PIO na allegro

Myślicie, że tak łatwo sprzedać konto na PiO?

Chciałem sprzedać konto (z rok temu chyba) z uprawnieniami moderatora za 5000 zł i nie było chętnych ;)

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chciałem sprzedać konto (z rok temu chyba) z uprawnieniami moderatora za 5000 zł i nie było chętnych

Wystaw za 300 zł będziesz miał sporo chętnych. Może nawet z UK. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13-sta potrawa wigilijna, zaraz Beerbant wpadnie z aparatem i wrzuci na fotobloga

ee tam, zadzwonię do Sunrise System (tfu tfu tfu) z propozycją sprzedania konta i to byłby numer tysiąclecia :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochlebiasz sobie :D

myślę, że większy efekt by zrobiło, jakby konto Irka kupił szook... :D

tylko nie wiem, czy 5k to dla niego dużo teraz, czy nie... taka Algida na lodach niezłą kasę zrobiła... no i kilka panienek też... to może i szooku ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to, że jako toastu za udane szkolenie, oraz wykorzystanie w przyszłości wiedzy na rzecz własnego profitu nie widzę, więc go pierwszę, czymś co od kilku lat, toleruje mój organizm bardzo rzadko, ale częściej niż wódkę (może dlatego, że przepisy już nie tradycyjne?)

Więc no chopy ja kurwiczkę podrzucam a co u was, na giewontach jakie marki w kraju lejecie ;)

wodka-300x257.jpg

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krupnik cenowo w dobrej jakości to ino ta zupa mnie przeraziła, bo barszcz i rosół już od 8 rano :D u mnie, gdzieś tam cytrynowa 0,7 się pojawiła, i nie oszukujmy się, że owy trunek, równa się cena, równa się to co najważniejsze, czyli nie płaci się za 0,5 więcej niż obecne 20 zł :P

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wódki to musi być klasyka :D

img7384g.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do foty z jednym do żarcia daje dwa :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności