Skocz do zawartości

Wesołych świąt :)


Sebastek

Rekomendowane odpowiedzi

No ja również się dołączam do życzeń ;) ja już od piątku w..

Nie wiem czego wam życzyć, wysokich pozycji, czy raczej zdrowia, szczęścia i radości..i oby niczego nigdy w naszych domach nie zabrakło

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja nie lubie świąt ? Zaraz przyjedzie teściowa, postawie miotłę przy drzwiach, otworze okno ,to może wreszcie ta wiedźma zrozumie, że może spokojnie lecieć na zlot czarownic

Jak mówi stare, chińskie przysłowie - "każdy ma taką teściową, na jaką sobie zasłużył..." :crazy:

-----------------------------

A tak w ogóle to oczywiście wszystkiego najlepszego i mokrego jajka życzę wszystkim razem i każdemu z osobna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt, gwiazdora z dużymi worami <prezentów> :) oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2013

Życzy Dariusz Janicki < Mion> :hi:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że spadam właśnie na kolacje to i ja pożyczę Wam zdrowia, pieniędzy, a przede wszystkim szczęścia, bo Ci na titanicu, mieli i kase i zdrowie, ale szczęścia nie mieli ;)

samych topów 2-10 dla Was.

A tak poważniej, to zdrowia dla Was i bliskich, bo na resztę to wierzę, iż zarobicie.

Wesołych!

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności