Skocz do zawartości

Problem ze strona


freestyper

Rekomendowane odpowiedzi

Zadziwiające...

po 1: zmień hasło na serwer

po 2: przeskanuj komputer

po 3: nie zapisuj nigdy hasła w kliencie ftp

po 4: sprawdź plik .htaccess czy nie masz tam zrobionego przekierowania na tą stronę

po 5: jeżeli w w/w pliku nie ma nic niepokojącego sprawdź plik index

po 6: wyczyść wszystkie pliki na serwerze

... że osoba z takim stażem zadaje takie pytania.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to możliwe, nie wierzę we wróżki, czarną magię, białą magię itd...

Ostatni (hardcorowy) pomysł jaki mi przychodzi do głowy to przekierowanie domeny na ten właśnie adres, ale to już ktoś musiałby się włamać do panelu zarządzania domeną żeby takie przekierowanie zrobić.

Edyta: ort :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie działa, przekierowuje mnie tak samo jak Ciebie. Na 100% siedzi coś na serwerze o ile domena nie jest przekierowana.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności