Skocz do zawartości

Naciąganie


romsend

Rekomendowane odpowiedzi

spora to mało powiedziane.

Naciagacze i tyle.

A moze by im pomoc sie zafiltrowac w google :) pod hasło ZŁODZIEJE :)

to jeszcze dolozyc lerkins i ta od domen ze szczecina i beda 3 pozycje.

I zamiast szukac po forach wystarczy wpisac w google zlodzieje ;) i google bedzie mialo dodatkową opcje wyszukiwania ;) takich firm jak teg typu krętacze.

A dobra rada.

Zorientuj sie skad mieli dane Twojej znajomej :) bo moze okaze sie ze to ona moze ich oskarazyc i wyciagnac wiecej niz 850 EU :) za wysylanie niechcianych ofert.

Wiec niech im napisze ze w zwiazku z wprowadzeniem w bład i przesłaniem oferty ktora nie byla zamawiana złozy sprawe do sądu.

Bo w koncu SPAM nie jest tylko mailowy a wysylanie ofert bez zgody adresata było szybciej w sądach niz sprawy o spam mailowy.

Wiec moze to jest jakims rozwiazaniem.

A na nastepny raz powiedz znajomej zeby tego typu umowy w ktorych nie jest wymagany potwierdzony podpis notarialny dawala podpisywac jakiemus dziecku :). Bowiem dziecko nie jest zdolne do czynnosci prawnych. A firma przyjmujaca umowy w taki sposob sama ryzykuje ze dana umowa nie zostala podpisana przez osobe uprawnioną.

A swoja droga kto ma takie PISMO :) niech mi posle bo ja swoje poslalem do smieci - ale chetnie dam je dziecku do podpisu i im odesle :) bede mial darmowy WPIS

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dobra rada.

Zorientuj sie skad mieli dane Twojej znajomej :) bo moze okaze sie ze to ona moze ich oskarazyc i wyciagnac wiecej niz 850 EU :) za wysylanie niechcianych ofert.

Wiec niech im napisze ze w zwiazku z wprowadzeniem w bład i przesłaniem oferty ktora nie byla zamawiana złozy sprawe do sądu.

Sprawdzę - dzięki za info

Dodam tylko, że mi głupio bo przez ten post tylko statystyki odwiedzin im się poprawią.

W lutym mieli aż 4 wejścia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja droga kto ma takie PISMO niech mi posle bo ja swoje poslalem do smieci - ale chetnie dam je dziecku do podpisu i im odesle bede mial darmowy WPIS

Szook Ty już masz tam wpis :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha :) kurde chwyciło :) to nie wiedzialem

Beerbant zapodaj linka ;) hahaha

To polecam wszystkim - rozeslac kopie dac dziecą na cukierki i odeslac zamowienie

Z pkt prawa beda mogli Wam naskoczyc ;) bo tak podpisane pismo moze byc uzyte tylko do podpalki

Wiec kto ma niech upubliczni scana :) kazdy sobie sciagnie i wysle bedziemy mieli mase darmowych wpisow :)

A jeszcze skan koperty bo chyba maja umowe z poczta ze przesylka na ich koszt to zrobimy koperty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szoku wpisz w te ichnią wyszukiwarke "pozycjonowanie" :) i zobacz co wyrzuca :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyslali mi umowe jakos w grudniu czy w styczniu,

oczywiscie polecialo wszystko do kosza

w tvn mowili jakis rok temu o podobnej (a moze tej samej firmie)

dzialajacej w ten sam sposob, osoby ktore wyslaly podpisana umowe

byly nekane przez jakas miedzynarodowa firme windykacyjna... :)

edyta...

swoja droga od kiedy zalozylem firme to non stop dostaje jakies

pierdoly zeby cos kupic, gazetki zeby zamowic prenumerate,

bardzo ekskluzywne dlugopisy (za 15 zl sztuka) z nadrukiem dla moich Klientow

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem to pismo. Wyraźnie było napisane, że koszt to chyba 858 E. Nie wiem skąd mieli moje dane ale napisali, że działam w branży 'skład opału' gdzie ja nigdy w takim miejscu nawet nie byłem. Ale naciągną na to sporo osób. Mój znajomy dostał to mniej więcej w tym samym czasie, a ja pomagam mu kierować firmą. Gdyby mnie nie było myslę, ze zgodziłby się na to. Wcześniej zanim zaczęlismy współpracować zadzwonili do niego z Eniro (pf.pl) i zaproponowali wpis do katalogu wraz z pozycjonowaniem słów w ich katalogu - cena chyba 580 zł netto. Udało im się, zarobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orjętuje robie to pewna firma z Berlina tak jak już ktoś z was wspomniał.

Działania ich są takie że umeiszczają firmy w swoim katalogu z błedem po pewnym czasie przychodzi pisemko że chcemy poprawić bład Ty wyidzisz eeh żle napisali adrs poprawiasz odsyłasz. Po paru dniach przychodzi faktura. Zgodnie z prawem niemieckim mogą wystawić fakture za takie coś informacja o płatności albo jest małym druczkiem albo jej nie ma.

Pisali już o tym w gazetach trzeba uważeć. Znajomy zgodnie z prawem kupił to wiec musi zapłacić zobaczymy co będzie dalej jak ludzie nie popłac jak ta firma będzie to egzekwować. Ale bądzmy "dumni" Polak potrafi. Eeh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności