Skocz do zawartości

Brak linkow a tak wysoko?


Stanleyk700

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Pozycjonuje swoja strone i nie potrafie osiagnac zadowalajacego mnie miejsca pod fraza "przyczepy kempingowe".Gdy w google wpisze link:www.karawaning.ustron.pl to mi wyswietli pare linki gdzie brak słow kluczy itp. a jak wpisze caly tytul(APR Karawaning DETHLEFFS przyczepy kempingowe i samochody kempingowe) mojej strony to pojawia sie 12 wynikow wiekszosci bezposrednich linkow. prosze was bardziej doswiadczonych o wytlumaczenie mi faktu czemu google nie widzie tych wszystkich linkow tylko pare i to zupelnie inne....czemu tak to wyglada??? CZemu strony ktore nie maja zadnych linkow sa zdecydowanie wyrzej ode mnie??? prosze was o pomoc. nie rozumiem tego!:)

Perła beskidów zaprasza na Noclegi Ustroń. Gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...kombinuje i regularnie czytam forum wynikiem czego jest zoptymalizowany kod i wiedza o katalogach...Jak juz mowilem jest to strona firmowa wiec nie moge umieszczac na niej linkow. nie chce zlecac tego komus bo sam chce sie tego nauczyc tylko czasem juz mi brakuje cierpliwosci...prosze Cie o jakies dodatkowe informacje:)

Perła beskidów zaprasza na Noclegi Ustroń. Gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i usuń jeden link ze stopki bo zdublowane linki nic nie dają

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i usuń jeden link ze stopki bo zdublowane linki nic nie dają

ok zmienie to za raz. czyli w takim razie https://search.msn.com/results.aspx?q=link%...on.pl&FORM=QBHP wynik tego zapytania moge traktowac jako calkowita liczba linkow prowadzacych do mojej strony??

Perła beskidów zaprasza na Noclegi Ustroń. Gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to też nie jest rzeczywista liczba linków ale bardziej precyzyjna i dokładniejsza od googlarki

i znajdź temat na forum o tym jak google traktuje dwa linki prowadzące do jednego adresu z różnymi anchorami

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem juz mi brakuje cierpliwosci

Cierpliwość i systematyczność to jest właśnie to czego potrzeba przy pozycjonowaniu.

Boleśnie się o tym kilka razy o tym przekonałem.

Masz już wg. MSN więcej linków od konkurencji z pierwszych miejsc, czy nie dodajesz za szybko?

Poczytaj trochę forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.dzieki za te wszystkie posty.

Niestety nie zostaly jeszcze opracowane teksty zarowno samochodów jak i przyczep ale to sie zmieni za pare dni. Jesli dobrze rozumiem im wiecej podstron zaindeksuje mi google tym lepsza pozycja bedzie mojej domeny??? bo jesli na przyczepy kempingowe jest w sumie 7 podstron w ktorych bedzie za pare dni duzo opisow i tekstow(z fraza przyczepy kempingowe) to moja pozycja po paru tygodniach powinna sie bardzo podniesc???

Perła beskidów zaprasza na Noclegi Ustroń. Gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności