Skocz do zawartości

Jak doładować portfel Google - brak karty kredytowej


bestos

Rekomendowane odpowiedzi

Kto ma doświadczenie z Google Wallet?

Wciągnęła mnie jedna gra z Google play aby rozbudować ją muszę ją kupić, a zakupić się ją da tylko płacąc z portfela w Google.

Polska to nie USA i jak na razie większość ludzi posiada karty debetowe a nie kredytowe i jak tu teraz zapłacić?

Jest jakiś inny sposób zasilenia portfela niż karta kredytowa?

Znajomy ma taką kartę mógł by mi doładować, ale pewnie tutaj trzeba powiązać kartę kredytową na stałe z Google Wallet a to by nie przeszło:(

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, karta internetowa WBK BZ jest super (kupiłem kilka m-cy temu za 1 zł, na okres 2 lat). Szkoda tylko, że zlikwidowali błyskawiczne zasilenie karty, teraz trzeba czekać jeden dzień roboczy. Ale ogólnie korzystam i polecam!

@ Bart. - "karta wypukła" nie oznacza, że uda nam się ją zasilić Google Portfel. Mam trzy takie własnie z PEKAO S.A. i żadną nie zapłacisz w Google.

Tutaj podaję listę kart działających w płatnościach Google.

Rzetelne pozycjonowanie. Gwarantowane efekty.

Strategia "anty Panda & Penguin".

www.seoagent.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Brat., ok. jak działa.

@ Kukis masz 100% racji. Synic to Alior Bank. Pamiętamy przecież wszyscy pierwsze reklamy konta Alior Banku typu "wszystko wszędzie za darmo". Jak się okazało, po roku posiadania rachunku wprowadzono opłaty. Karty prepaidowe to bardzo dobre i elastyczne rozwiązanie jak nie chcesz się wiązać z bankiem.

Rzetelne pozycjonowanie. Gwarantowane efekty.

Strategia "anty Panda & Penguin".

www.seoagent.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności