Skocz do zawartości

Zarabianie na zakodowanych linkach


bold

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno wielu z Was już o tym słyszało, ale nie widziałem jeszcze tematu tego typu. Czy ktoś z Was korzysta z systemów zamieniających urle na te z reklamami? Ja osobiście korzystałem już z dwóch systemów:

Linkbucks (ref)

Wypłaty dopiero od 10$, ale za to każde wyświetlenie "łykają". Mają fajniejsze moim zdaniem skrypty oraz przyjaźniejszy interfejs, ale za Polskę płacą stosunkowo mało.

Ad.Fly (ref)

Jak dotychczas najlepiej się u mnie sprawdził. Porządnie płacą za nasz kraj, wypłaty od 5$ co miesiąc przez paypal, zaufani.

Zapraszam do dzielenia się przemyśleniami. Znacie jakieś inne tego typu serwisy?

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze chociażby AdFoc (ref)

Wypłaty na PayPal od 10$

Ad.fly ma najlepsze stawki, zdecydowanie. Co do maksymalizacji to też za bardzo nie rozumiem :P

Edit: Dziś była płatność:

proofn.jpg

Zgodnie z podanym terminem wszystko pojawiło się od razu :) Także polecam!

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10,543 views, $9.40811 earned

Policz sobie, z tym, że to wszystko jest z ruchem z Polski i proxy (za który marnie liczą), jak również z wielu innych krajów z różnymi stawkami.

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli posiada się portal/forum, gdzie całkiem dużą rolę odgrywają odnośniki zewnętrzne (najprostrzy przykład: warezy), to dosyć spoko funkcją jest integracja z Adfly, tak, żeby wszystkie linki w serwisie były automatycznie zamieniane na reklamowe. Z tego, co pamiętam, wystarczy wlepić krótki kod java script i gotowe :)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, jak często zdarzają się w adf.ly takie awarie jak teraz, że cokolwiek się nie chce zrobić pojawia się komunikat (wszystkim):

Sorry, your session has timed out. We were not able to process your last request.

Please do not use your Back button but instead click the link below:

click here to go back and try again.

Często ma to miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe, bo pół dnia mija i nie widać, żeby ktokolwiek coś z tym robił a na ich forum mimo uwag ludzi nikt nawet nie zareagował...

Cóż, chyba jednak gra jest nie warta świeczki a już wprowadzanie metody, o której wspomniał mental w tym przypadku właśnie byłoby wbijaniem gwoźdza do trumny takiego warezu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na całej stronie i wystarczy jeden klik, by wyłączyć adfly'a ;) Więc w razie awarii można sobie coś takiego zrobić.

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności