Skocz do zawartości

Książki (ebooki) o SEO dzisiaj po 9,9 za sztukę


Joland

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tylko dziś są po 9,90....

Fakt, ciężko się przegląda stronę ebookpoint.pl, na FB admin pisze, że serwery maja przeciążone... nie dziwie się :)

To księgarnia z ebookami grupy HELION, największego wydawnictwa informatycznego (i nie tylko) w Polsce. Właścicielem księgarni internetowych takich jak: helion.pl, onepress.pl, sensus.pl, septem.pl, dlabystrzakow.pl, bezdroza.pl ;)

Rzetelne pozycjonowanie. Gwarantowane efekty.

Strategia "anty Panda & Penguin".

www.seoagent.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy zdążę jeszcze dzisiaj coś kupić, bo póki co to nie ma szans.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W promocji jest 700 tytułów, nie tylko o pozycjonowaniu.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemów można zamówić, tylko troszkę trzeba się pobawić odświeżaniem przeglądarki.

P.S. Ogólnie ebooki kupione. Polecam jutro ściągać. Po co wykorzystywać transfer i tak słabego dziś serwera. Niech inni też kupią (jak widać zainteresowanie jest ogromne). :)

Rzetelne pozycjonowanie. Gwarantowane efekty.

Strategia "anty Panda & Penguin".

www.seoagent.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to trwało, ale udało się zamówić;) Dzięki za info;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to trwało, ale udało się zamówić

aaaaa... To Ty mi wieszałeś serwer?? :D

a tak poważnie dzięki za info... dawno nie kupiłem dziesięciu książek za jednym zamachem :)

człowiek się czuł jak w sklepie "wszystko za 9.90"... :)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności