Skocz do zawartości

Książki (ebooki) o SEO dzisiaj po 9,9 za sztukę


Joland

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za przypomnienie, widziałem promocję rano i jakoś mi wypadła z głowy. Dopiero o 23:00 trafiłem na ten temat i niestety użerałem się prawie pół godziny - w efekcie kupiłem tylko 3 książki bo zabrakło mi nerwów. Ale dzięki za temat :)

A serwer muli im do teraz - może wykop czy cuś...

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kurcze, ja wczoraj zrobiłem sobie cały dzień offline i przegapiłem promocję. Eh a co najmniej z 10 książek bym kupił.

Może jeszcze nie wszystko stracone. Ten tekst się pojawił gdzieś na fanpejdżu księgarni wczoraj:

"Za dzisiejsze techniczne problemy jeszcze raz Was serdecznie przepraszamy. Noworoczne odwiedziny na ebookpoint.pl są o rząd dwóch zer większe od innych dni. Przerosło to nasze najśmielsze oczekiwania. Wciąż pracujemy nad optymalizacją i serwera, i oprogramowania. Wyciągamy też wnioski na przyszłość, by więcej nie narażać Was na podobne sytuacje.

Tym z Was, którym nie udało się kupić dziś ebooków damy oczywiście możliwość ich zamówienia w cenie 9.90. Do najbliższego piątku prosimy o maila na adres: promocja01012013@ebookpoint.pl wraz z informacją, jakie książki chciałaś/chciałeś nabyć. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno są minusy i plusy ale z kolei do ebooków przydałby się czytnik który też parę zł kosztuję. Bo nie wyobrażam sobie siedzieć np 8h przy komputerze a potem jeszcze 2h czytając książkę. Tzn może wyobrażam i tak często było ale w tym wypadku wolałbym dopłacić i dostać papierową książkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności