Skocz do zawartości

Gołota Vs Saleta


Kapitan Seo

Gołota Vs Saleta  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki będzie wynik walki?

    • Wygra Gołota przez Nokaut
      18
    • Wygra Gołota na Punkty
      13
    • Będzie Remis
      0
    • Wygra Saleta przez Nokaut
      15
    • Wygra Saleta na Punkty
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Nidy bym tego nie zrobił wyłącznie dla siebie, bo za drogo, w sieci bym znalazł jak duża część, ale tak myślałem Endriu? takich jak ja się 4 znalazło i po dyszce kupuje, niby się tak narzeka ale wszyscy o tym gadają ) więc nie odmówię sobie przyjemności zobaczenia go bez zacinania się ;) też czekam na tego Szpilę, że mu Zimoch wybije z głowy boks, choć to też nie super fajghter, bo się zastanawiał nad 10 rundami ;) bo w przeszłości walczył tylko 6 rund maksymalnie, tam ma chyba 10 wygranych i porażkę, więc albo mu w pierwszych trzech rundach dowali Zimoch, albo się Szpila na nim w połowie położy, tak koło 5 już Zimoch będzie zmęczony, coś koło 7 obstawiam pierwszy nokat, Szpila mu przywali i albo będzie wcześniej nokatu, albo tamten się wybroni, ale tutaj życze drugiemu także Szpili zwycięstwo, no a Andriu będzie Fajght, z Adamkiem to nie miał dobrego trenera, tyraz Gimitruk, pełna jazda, może mieć Saleta ciężką przeprawę ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wolałbym, żeby Gołota już nie walczył, bo z każdą walką psuje swój wizerunek. Chciałbym pamiętać Gołotę sprzed lat, z legendarnym lewym sierpowym.

Jeszcze jako tako rozumiałem walkę z Adamkiem, jako promocję boksera w ciężkiej wadze. Ale z Saletą? Przecież oni powinni pielęgnować swoje grzędki na działce, albo chodzić z wnukami do piaskownicy, a nie bić się na ringu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem na sparingu Andrzeja na fortach bema , powiem tak: wszystko jest super , timing deko da się chyba poprawić. Techniki , ani deko nie zgubił , dodatkowo jako sparingpartner będzie za********e zdolny chłopak z Kieleckiego Mateusz Masternak. Przygotowania idą super , jedyne co mnie irytuje to ilość "witamin" jakie bierze Przemysław , oczywiście nie chodzi mi o żaden koks itd , ani o żadną efedrynę , Stanazolon. Przemek otwarcie krytykuje takie wynalazki.

https://sport.fakt.pl...y,196869,1.html

Mimo witamin Przemysława , Goły trenuje z jednym z najlepszych trenerów w historii boksu:

https://pl.wikipedia....Andrzej_Gmitruk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, kupuje ktoś transmisje na iple? ja mam akurat cyfre +, więc jedynie ipla wchodzi w grę

jak myślicie, z internetem 2 mb z neostrady będzie dało radę tę walkę obejrzeć?

Szału nie będzie z 2 mb, aczkolwiek nie powinno ciąć, zależy jeszcze ile jeszcze osób będzie oglądało, może do znajomych się udaj, zawsze taniej wam wyjdzie niż 40zł, swoją drogą niezłe zdzierstwo, Polska to nie USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuje ktoś transmisje na iple?

Nikt... Bojkotujemy PPV...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam tylko awaryjnie :) bo wstępnie zamierzam u kogoś obejrzeć :)

swoją drogą walka Szpilki, będzie ciekawsza, chyba dla niej warto zapłacić jakiekolwiek pieniądze :)

liczę się z faktem, że walka wieczoru potrwa może ze 2 rundy i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwycięzcą nie będzie lepszy bokser, ale ten któremu czas więcej zdrowia zostawił

Wygra ten który przed walką zje mniej kotletów... :)

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności