Skocz do zawartości

Gołota Vs Saleta


Kapitan Seo

Gołota Vs Saleta  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki będzie wynik walki?

    • Wygra Gołota przez Nokaut
      18
    • Wygra Gołota na Punkty
      13
    • Będzie Remis
      0
    • Wygra Saleta przez Nokaut
      15
    • Wygra Saleta na Punkty
      3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wach sterydy ? Przestańcie. Zwykła l-karniytyna z niespodzianką kupiona na allegro i już można mieć problem. Zobaczcie za to jak Przemysław rośnie :D

https://www.bokser.or...81107/index.jsp

z tego co wiem , to żadnych badań antydopingowych ma nie być. Saleta mógłby w reklamie drożdży wystąpić: "Rosnę jak na drożdżach". Go Andrew !!!

A Szpilka ? Ciekawa sprawa. 23 lata , 3 razy leżał na deskach z zawodnikami z rażącą nadwagą. Zobaczcie jak Mollo nogi z tyłu zostawiał (Mollo i 105 kg to nie jest dobry pomysł , np; z Gołotą chyba 100 kg ważył), mimo to na Szpilkę starczyło. Niezły atak i 0 obrony. Na tych treningach to chyba z Łapinem w Playstation grają w Fife. Jako ciekawostka dodam , że Mollo na codzień jest pomocnikiem zbrojarza i chyba 2 czy 3 tyg urlopu dostał na przygotowania. Aaaa i 2,5 roku tylko z nałogami walczył . 0 boksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za walkę zapłacę, z szacunku dla Andrew i nieprzespanych nocy w dzieciństwie :-)

Oczywiście trzeba traktować ten pojedynek z przymrużeniem oka, ale myślę że trochę boksu pokażą, a Saleta pokaże swoją słynną szklaną szczękę :-) Bardzo mnie ciekawi jak się będzie sprawować "naprawiona" ręka Gołoty.

Co do Endrju, to fakt że wiele walk przegrał w głowie, ale trzeba pamiętać że zarówno z Birdem jak i Ruizem pas mu się należał. Żaden z naszych bokserów zawodowych póki co nie osiągnął tyle co on i prędko nie osiągnie.

Zresztą waga ciężka teraz to już nie ten poziom co wtedy gdy Gołota się w niej przebijał. Ciekawe co zostanie gdy Kliczki skończą karierę (chociaż w takiej formie to mogą jeszcze z 10 lat potrzymać te pasy)... Jakoś nie widać w tle wielkich bokserów chociażby do pięt dorastających Alemu, Foremanowi czy Tysonowi.

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KMlody84:

1) Mój kolega kiedyś zjabał mnie , że ściągnąłem piosenkę T.Love ( nie wiedział , że to demówka - 2006 rok jakoś) i umoralniał mnie. 2 dni temu do mnie napisał : płacisz za ppv ? przestań. Na meczyki.pl za free będzie ;)

2) Jeśli Goły nie wyjdzie spięty jak to bywało kiedyś to wygra na 1 nodze i 1 ręką. Saleta wtedy ma 2 szanse żeby wygrać walkę: nikłą i żadną :)

3) Kurcze przypomniałeś mi stare czasy. Walka z Bowe 1996 miałem 11 lat , nie dało rady Canal+ na czas załatwić. Więc zamazany obraz + ....radio :) . Blok na przeciwko ? wszędzie zapalone światła. Frekwencja na poziomie :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenki to piosenki, sport to sport ;-) Poza tym nie ma to jak HD, człowiek się wybredny na starość robi :-)

Ja starcia z Bowe`m słuchałem w Trójce bodajże :-) Za to z Lewisem już na zakodowanym obrazie (bodajże canal+ fra, bo taki był na analogowej satelicie), podobnie jak lige pl wtedy :D Takie czasy :-)

Teraz to za łatwo, wystarczy sobie w guglu poszukać streamu :-) Chociaż czasem gorzej się ogląda niż zakodowany przekaz :D

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności