Skocz do zawartości

Gołota Vs Saleta


Kapitan Seo

Gołota Vs Saleta  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki będzie wynik walki?

    • Wygra Gołota przez Nokaut
      18
    • Wygra Gołota na Punkty
      13
    • Będzie Remis
      0
    • Wygra Saleta przez Nokaut
      15
    • Wygra Saleta na Punkty
      3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie widziałem.

jakbyś miał ochotę ;)

https://www.youtube.com/watch?v=lBmOgkTAtoQ&feature=player_embedded

mistrzostwa świata geriatryków, oj będą emocje jak na meczu polskiej reprezentacji

Po ostatnich meczach... myślę, że walka 70 letniego Gołoty byłaby bardziej emocjonująca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saleta na punkty wygra :)

Ciekawa opinia. A nawet bardzo ciekawa :) No jeśli Saleta miałby lepszą technikę , nie jadł tak dużo witamin i nie miał tyle mięśni w tak krótki czasie (mięśnie potrzebują dużo tlenu) - a jeszcze biorąc pod uwagę ich szybki przyrost ( nie ma możliwości , żeby płuca nadążyły za tym) to ciężka sprawa , żeby walka na cały dystans poszła. Chyba , że Przemysław je witaminy na kondycję również. Np: w 2005 roku też chyba jadł, i to jakieś ala GMO :D ( myślałem , że chce się do cyrku na Siłacza załapać)

golota_saleta_konfa_470_2005.jpeg

Na punkty....i to Saleta ? wg.mnie są na to 2 standardowe szanse. Nikła i żadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To walka stulecia... Bo razem mają sto lat...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To walka stulecia... Bo razem mają sto lat...

Po co takie debilne komentarze ? 100 lat Kurczę może jakieś korki z matmy ? Moja koleżanka bierze tylko 80pln/h. Ale odradzam. Na 80 pln pewnie Cię stać , ale na zrozumienie czegokolwiek chyba już nie :) . Zrozum człowieku , szanse są w miarę równe ( jak Goły będzie trzeźwy) , podobno ma być impreza w Gdańsku na plaży po walce... , a że towarzystwo nie jest zbyt hermetyczne to hmmmm........pomidor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno ma być impreza w Gdańsku na plaży po walce... , a że towarzystwo nie jest zbyt hermetyczne

Saletę znam, Andriju mój rówieśnik, na imprezę pewnie tez bym się wcisnął, ale za obejrzenie walki nie zapłacę. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności