Skocz do zawartości

Gołota Vs Saleta


Kapitan Seo

Gołota Vs Saleta  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki będzie wynik walki?

    • Wygra Gołota przez Nokaut
      18
    • Wygra Gołota na Punkty
      13
    • Będzie Remis
      0
    • Wygra Saleta przez Nokaut
      15
    • Wygra Saleta na Punkty
      3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie wiem czy zauważyliście ale gołota bezpośrednio przed upadkiem dostał 2 razy w tył głowy od salety. Nie mógł się podnieść właśnie z powodu tych 2 ciosów. Jedno mocne uderzenie w tył głowy jest w stanie zamroczyć (ciemność przed oczami). Po takim ciosie gołota powinien mieć conajmniej 30 sek odpoczynku. Konsultowałem sprawę z ciekawości z bratem (kończy medycynę) i potwierdził że te 2 ciosy mogły zaważyć. Takie ciosy moga być nawet gorsze niż w krocze. Każdy z nas po takim jednym by wyladował na deskach.

Saleta doskonale wiedział co robi. Założe się że miał ta technike przetrenowana - w tył głowy i popchnięcie gołoty tak, żeby się przewrócił. Dziwne że sędzia nie zareagował. może walka była ustawiona? Nie wiem. Ale ta walka skreśla w moich oczach salete jako sportowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saleta był czerwony jak burak. Gdyby Gołota przetrzymał kilka rund więcej to Saleta padłby z niedotlenienia. A Gołota stoczył w młodości tyle walk, że teraz ma ośrodki z w mózgu odpowiedzialne za mowę uszkodzone. I pewnie nie tylko te, bo za równowagę i świadomość pewnie też. Miecio z Koziej Wólki położyłby ciosem takiego człowieka, więc Saleta nie ma powodu do chluby absolutnie żadnego. Gdyby walczył z Gołotą kiedy ten był młodszy to wróciłby z ringu z założoną pieluchą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@silo, są równi wiekiem, stoczyli podobną ilość walk, są w tej samej kategorii wagowej..

gołota niestety wypadł z rynku już dawno temu i nie wiem czemu niektórzy liczyli na scenariusz tej walki a'la Rocky Balboa..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saleta był czerwony jak burak. Gdyby Gołota przetrzymał kilka rund więcej to Saleta padłby z niedotlenienia. A Gołota stoczył w młodości tyle walk, że teraz ma ośrodki z w mózgu odpowiedzialne za mowę uszkodzone. I pewnie nie tylko te, bo za równowagę i świadomość pewnie też. Miecio z Koziej Wólki położyłby ciosem takiego człowieka, więc Saleta nie ma powodu do chluby absolutnie żadnego. Gdyby walczył z Gołotą kiedy ten był młodszy to wróciłby z ringu z założoną pieluchą.

Z tego co ja pamiętam to Endrju cały czas się jąkał jak mówi nawet 10 lat temu. Trza też pamiętać że nie żyje w Polsce i na co dzień nie mówi po polsku i może zapomniał języka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności