Skocz do zawartości

Jak ściągnąć z chomikuj? Chcę przeczytać książkę M. Grzesiaka


messina

Rekomendowane odpowiedzi

He :) Chciałam przeczytać jakąś książkę Mateusza Grzesiaka, a najlepiej kilka. Nie mogę czekać, a u mnie nie ma księgarni. Więc pozostało mi chomikuj. Ale tam... jak chcę ściągnąć, jest napisane, że brakuje mi punktów, mam jakieś cztery tysiące, a potrzeba ze sto tysięcy. I nie wiem co zrobić, bo dwa razy nabiłam transfer, to znaczy wysłałam smsy, ale to najwidoczniej nie o to chodzi i nie wiem jak zamienić ten transfer na punkty. Już próbowałam różnych rzeczy... Nie wiecie czy jest szansa, aby sobie tego Grzesiaka przeczytała dzisiaj? Nie wiem co zrobić... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złóż zamówienie w lokalnej księgarni, w poniedziałek będziesz mogła ją odebrać lub skorzystaj z księgarni internetowej - zamów z dostawą do domu lub wersję elektroniczną.

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zamówić, bo mieszkam na wsi i nie mogę pojechać do miasta. A zresztą potrzebuję dzisiaj. A gdzie jest wersja elektroniczna? W empiku nie ma.

Jakbyś jednak mogła dzień poczekać to empik ci przyślę paczką do domu:

https://www.empik.com...rzesiak Mateusz

A jak dzisiaj zamówię, to kiedy będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po analizie Waszych opinii, stwierdziliśmy, że przelewy punktowe przestały dobrze służyć Użytkownikom. Dlatego wycofaliśmy funkcję "wykonaj przelew", w jej miejsce wprowadzając możliwość podarowania zaprzyjaźnionemu Chomikowi dodatkowego transferu lub konta premium w prezencie.

Cwaniaczki z tych adminów Chomikuj :) - "przelewy punktowe przestały dobrze służyć Użytkownikom". Sprzedaż punktów na Allegro - nie mieli nic z tego, to ucięli możliwość przesyłania punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zamówić, bo mieszkam na wsi i nie mogę pojechać do miasta. A zresztą potrzebuję dzisiaj. A gdzie jest wersja elektroniczna? W empiku nie ma.

Jakbyś jednak mogła dzień poczekać to empik ci przyślę paczką do domu:

https://www.empik.com...rzesiak Mateusz

A jak dzisiaj zamówię, to kiedy będzie?

Wtorek, i co ma mieszkanie na wsi do zamówienia książki? telefon, internet, narzędzi jest wiele ;)

mi w piątek UBEK dostarczyli ;) w niecałe 30 godzin

https://www.empik.com/ubek-rymanowski-bogdan,p1059123326,ksiazka-p

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności