Skocz do zawartości

Ściąganie długów


DlaSeo.eu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na niektórych, samo pisamo z firmy windykacyjnej działa bardzo skutecznie.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...sprawa w sądzie zakończona na moją korzyść mimo tego komornik od prawie 2 lat nic nie ściągnął. Twierdząc że klient nic niema. Firmy windykacyjne? Jeżeli tak to jakie? Lub inne sposoby?

Jeśli komornik nie może ściągnąć długu po prostu sprzedaj dług. Trochę stracisz ale nie 100%.

Zresztą kto ci poradził żeby iść do sądu? To jest błąd.

Jeśli masz jakąś umowę i wystawiłeś fakturę a klient nie spłacił jej w terminie, to zwyczajnie sprzedaje się takie zobowiązania.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to większość wyrzuca do kosza.

Chodziło mi bardziej o osoby, które pierwszy raz miały z tym do czynienia. Każdy cwaniak wie, że dopiero wyrok sądowy - egzekucja komornicza, to poważna sprawa.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...sprawa w sądzie zakończona na moją korzyść mimo tego komornik od prawie 2 lat nic nie ściągnął. Twierdząc że klient nic niema. Firmy windykacyjne? Jeżeli tak to jakie? Lub inne sposoby?

Jeśli komornik nie może ściągnąć długu po prostu sprzedaj dług. Trochę stracisz ale nie 100%.

Zresztą kto ci poradził żeby iść do sądu? To jest błąd.

Jeśli masz jakąś umowę i wystawiłeś fakturę a klient nie spłacił jej w terminie, to zwyczajnie sprzedaje się takie zobowiązania.

Kupisz ode mnie ? Sprzedam nawet za 30% wartości :D , mam też i pare innych umów cywilnoprawnych w sumie na jakieś 200K ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupisz ode mnie ? Sprzedam nawet za 30% wartości

Nie trudnię się taka działalnością ale sprzedawałem (tylko, że przed wyrokiem) za więcej niż 30%

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciaganie od aktywnych firm to pikus:) ale od osob prywatnych to juz gorzej:/ Ja chetnie z firm sciagne bo do takiej firmy wystarczy jeden dobry list ale osoby prywatne maja to za przeproszeniem gdzies;)

@ja1 otwieramy firmy windykacyjna dla firm seo?:D

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności