Skocz do zawartości

Mistrzostwa Polski w Pozycjonowaniu stron A.D. 2013


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

poco komu portfolio czy referencje

Może po to aby pokazać jak się robi SEO ? Może po to aby "wystawić klienta" ? Dla mnie ujawnianie portfolio jest jednoznaczne z podpisaniem NDA i tyle w tej kwestii. Konkursy są fajne (sam sponsorowałem lapka na jeden z nich) ale to ma się trochę jak z konkursem jedzenia hot dogów na czas - żadnego przełożenia na smak czy jakość ... :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Każdy ma inne podejście do tematu i życia, w końcu jest demokracja i mamy ponoć prawo wyboru, i z Mistrzostwami Polski w Pozycjonowaniu też tak jest w nich wezmą udział tylko Ci co chcą się sprawdzić, co chcą sobie po testować swoje rozwiązania, co chcą mieć w swoim portfolio wzmiankę że są w TOP10 najlepszych Pozycjonerów w Polsce, albo Ci co chcą zgarnąć fajne nagrody bo w końcu pula nagród osiąga 10 tys,

Nie mniej jednak zawsze są tacy co bedą dyskredytować (np MiŚniatykowski czy jak mu tam ?) taką imprezę ze jest do xxxx i nic nie daję , normalka

ps. ja wiem jedno że w obecnych czasach 6 miesieczny pozycjoner ma pełne szanse wygrać z doświadczonym wyjadaczem z 10 letnim stażem i wczale nie są tu potrzebne jakieś kolosalne nakłady finansowe :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, jest to fajna zabawa i nikt temu nie zaprzeczy, jednak metody jakich się używa nie mają przełożenia na prawdziwe SEO które z założenia ma być zarówno skuteczne jak i najbezpieczniejsze.

Największym pożytkiem jest ukazanie jak można manipulować SERPami i jak kulawy jest algorytm no i rzecz najważniejsza - jak mają się do rzeczywistości zapewnienia googlasów o tej całej trosce o wyniki wyszukiwań i ich "cudownym" algorytmie :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beer, ale z tym "{znaczkiem|medalem|certyfikatem}" to jest tak jak z top1 na pozycjonowanie. Też nie siedzą w topie najbezpieczniej robione witryny, a efekt w postaci zleceń pewnie jakiś jest. (chociaż z tego co pamiętam Zgred mówił, że akurat średnio z tym, ale on już ma swoje lata, więc pewnie nie pamiętał, że mu wpadały na skrzynkę)

Znaczek raczej nie nagoni miliona klientów, ale już pomysły jego wykorzystania marketingowo pewnie mogą :)

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mają przełożenia na prawdziwe SEO

Ale konkurs nie ma na celu chyba odnoszenia się do prawdziwego SEO tylko bardziej odskoczni od tego prawdziwego SEO, zapewnienie rozrywki. W wielu profesjach możesz znaleźć podobne przypadki, strażacy też sobie robią konkursy z torami przeszkód etc.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... jednak metody jakich się używa nie mają przełożenia na prawdziwe SEO które z założenia ma być zarówno skuteczne jak i najbezpieczniejsze.

....

Tutaj się różnimy w opini bo wg mnie bezpieczne SEO to tylko i wyłącznie WHITE HAT SEO , lub te co robisz tak cudowną stronę ze wszyscy inni z zachwytu linkują do niej, co też nikomu nie zabraniamy pozycjonować strony w Mistrzostwach tymi sposobami, przypomnę ze do mety można dotrzeć dowolnym stylem czy to bezpiecznym czy też niebezpiecznym, ponadto chcemy przy okazji Mistrzostw zwrócić uwagę na jakiś szczytny cel ale to wyjdzie przy opublikowaniu hasła.

ps. tak na marginesie podoba mi się hasło bezpieczene pozycjonowanie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności