Skocz do zawartości

Gdzie kupić gotowe strony www?


przemkoo101

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz mieć zarabiającą stronę to musisz sam sobie ją stworzyć

Nie.

Możesz zrobienie jej zlecić. Tylko problem w tym czy wiesz czego chcesz. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić gotowca na allegro (domena/grafika/cms/serwer). Potem tylko inwestujesz w pozycjonowanie $ i czas. Wiele fajnych projektów kupić można na forach czy nawet na PIO, tyle, że łatwo trafić na oszusta.

Tak czy siak, jeśli kupujesz od osoby prywatnej zawsze trzeba się zabezpieczyć na każdy możliwy sposób.

A jeśli nie znajdziesz odpowiedniej strony dla siebie, zawsze możesz wystawić ogłoszenie na zakup takiej www i bez problemu się dogadać, że ktoś Ci ją wykona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Polecam serdecznie firmę {LosAmigosSEO} Strony Internetowe - mają wiele gotowych rozwiązań autorskich, dostosowanych do różnych wymagań. Na swojej stronie mają całą ofertę {ciach link}. Polecam serdecznie, dla mnie przygotowali sklep internetowy, zastąpiłam nią wcześniejszego PrestaShop. Jestem baardzo zadowolona z efektu ich pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że ja ich znam, są z moich okolic z Łodzi Przy okazji kilku projektów przewijali się jako osoby robiące strony www i faktycznie efekty były całkiem w porządku :) 

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności