Skocz do zawartości

Laptop do 1600 zł - 15,6" - 17"! PILNIE!


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

w tej cenie, wszystkie parametry są bardzo podobne, w jednym masz 8gb ramu w innym 4, ale za to lepszy procesor, od siebie Windosa 8 bym nie polecał, siódemka jest w sam raz do pracy (przy normalnej pracy biurowej zżera 1.5gb ramu), a i tak ma problemy ze sterownikami, wiec jeśli dla pracownika spokojnie wystarczy czy ten co ja podałem czy ten co ty.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat.

Muszę na szybko kupić 2 blaszaki, ale nie wiem czy na windzie 8 64 bit. lub na W7 64bit. odpalę wszystkie programy, które chodziły na XP i W7 zwykłej.

Proszę o radę.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie najlepiej wydajny jest Windows 7 64 bit, ale jak wcześniej pisałem są też jaja ze sterownikami np: do bezprzewodowej drukarki (u mnie działa tylko na XP a na 7 null mimo że najnowsze sterowniki), więc już wole nie myśleć co jest z W8, jeśli dla pracownika czy po prostu żeby był, ale i można było na nim szybko działać, to polecam Asusy, Acery, ew Fujitsu, czy Toshiby, można za nie duże pieniądze znaleźć przyzwoitą maszynę np: 8gb ramu, I3, 500gb dysk, usb 3.0 i to co w większości lapków, przy takich parametrach za Della zabulił byś z 3k, podobnie za Sony VAIO, w praktyce nie wiele różnią się wnętrzem bo i tak większość lapków ma dysk 5200obr/s co właśnie jest minusem nawet przy szybszym procku i większej ilości ramu, wcześniej czy później dysk będzie zamulał, ale w końcu możesz się pokusić o dysk SSD przy którym nawet starszy laptop nabierze kopa.

Blaszaki, zależy w jakiej kwocie, czasami zamiast składać można znaleźć kogoś na allegro żeby np: wymienił dysk HDD na SSD i dołożył więcej ramu i składanie tym samym odpada.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności