Skocz do zawartości

Pole magnetyczne czy duch?


Odnowa

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak jak pisze SzlafRock - sterowniki to tylko elektronika, jakiś bug nastąpił i się temp. sama przestawiła. A akumulator niby nie działał a był naładowany? Najprawdopodobniej styki nie były OK, ale coś tam potem sprawdzałeś, poruszałeś i odpalił. Proponuje sprawdzić program pieca by Ci się kiedyś sam nie zagotował a i przy akumulatorze przeczyścił kabelki/styki i po problemie... ale ja to miałem ostatnio historię schowałem sobie kilka ikonek z pulpitu do kosza... teraz patrze, nie ma!

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dokładnie tak jak pisze SzlafRock - sterowniki to tylko elektronika, jakiś bug nastąpił i się temp. sama przestawiła. A akumulator niby nie działał a był naładowany? Najprawdopodobniej styki nie były OK, ale coś tam potem sprawdzałeś, poruszałeś i odpalił.

Dokładnie! Miałem podobną sytuację z samochodem, zgasł mi na światłach i chcę odpalić, a tu cisza, to chociaż awaryjne włączę - też kicha. Podjeżdża z naprzeciwka radiowóz i mówią, żebym chociaż awaryjne zapalił, a ja na to, że auto zdechło. Gdy pomagali mi go zepchnąć w podjazd awaryjne zaczęły migać, radio zaczęło grać i bez problemu wróciłem do domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy dni temu kupiłem puszkę napoju i doraźnie położyłem na parapecie <tak mi się 99% wydaje > w celu ochłodzenia .... i do dziś tej puszki w NIE ZNALAZŁEM, a mam 100% pewność, że w tej lokalizacji nikt mi jej zawartości by nie wypił :olaboga:

A ten 1% przekazałeś dla wspólnoty AA?

Linkuj dalej i nie pier*ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samochodzie, jak się okazało, padł akumulator ale tak, że "nie przyjmował ładowania". Nowy kosztował 298 zł. i zwiększenie zasięgu ramion - ze starym do sklepu i z nowym z powrotem.

Piec na razie nie wariuje.

Dalej utrzymuję, że coś spowodowało awarię obu urządzeń. Coś złego.

Zabierzcie te ręce, są takie zimne!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!.......................

:-)

Site rulez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale dlaczego padł i to tak, że naładować się nie dało. Przez noc, w garażu.

Nic nadzwyczajnego.

Wilgoć, zwarcie instalacji, luźny bezpiecznik/przekaźnik i może być już po akumulatorze.

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic innego nie pomoże

Egzorcyzmy... :)

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności