Skocz do zawartości

Pole magnetyczne czy duch?


Odnowa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak pan masz akumulator który raz już ładowany, lub nowy jeszcze nie i doprowadziłeś go do stanu całkowitego wyczerpania to nie musi być szok ;) zwyczajnie nie wszystko tak się teraz ładować, by pana skomputeryzowany pojazd, śmigał na ładowanych bateriach ( znów kontrolki szok ;) a może resecik trzeba zrobić w komputerze, wyjął żeś pan akumulator;)

A co do pieca, i pewnie, wymieniłeś pan sam kocioł, podłączając go pod stare rurki, czy system CO? no to się pan nie dziw, to jak założyć Adidasy na nogi 80 letniej emerytki wiesz jak będzie zap.. ? Pewnie nawet nie wiesz jako ma być rodzaj opału, nie konsultowałeś się z przedstawicielem firmy a co dopiero o wizycie kominiarza wspomnieć, a umiesz wrzucać biegi na CO ? znasz swój piec?

Zabierzcie te ręce, są takie zimne!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!.......................

:-)

a może to on u ciebie błądził? tylko, że ten po LSD to na pewno widział niejednego DUCHA!!!

Duchy na pewno nie, ani pole magnetyczne, za słaby piec, za tanie auto, do tego one wolą bardziej intelektualnych ludzi straszyć, widzisz tobie nikt nie uwierzy ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czekałem na napisanie tego magicznego posta i nie wiedziałem w jakim temacie, ale... ten spadł mi jak z nieba!

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności