Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To no kilka spraw przedział wiekowy (dobrze gdybyś miała 21 LAT!!), zainteresowania (tutaj dobrze gdybyś miała takie jak ja), wymiary, foto w stringach, foto w stringach z koleżanką (bo jak pisałaś szukasz przyjaciółki ;) no i jak to wszystko już będzie tak ładne to wtedy złoże CV ;)

Uwierz, będzie to wieloletnie doświadczenie potwierdzone kwalifikacjami :P oraz rzetelnymi opiniami zadowolonych konsumentek z usług jeszcze ci nie znanych ;) lub nieokiełznanych, też nie szukam miłości itd ;) ale klikać to w inną myszkę wolę :D

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(dobrze gdybyś miała 21 LAT!!), z

Myślałem, iż ostatnio 15 są trendy?

eee ja jestem "z innej epoki gdzie na starej picy młody h.."

Nigdy nie byłem i nie będę w takiej sytuacji by korzystać z niedoświadczonych nastolatek, jak jest aż taka nadto problema, to korzysta się z usług profesjonalistki, przychodzisz kiedy chcesz, robi co trzeba, bez kina kolacji czy marudzenia, mało tego wychodzisz potem spokojnie na piwo bez potrzeby tłumaczenia się (nie korzystam natarczywie i nie zamierzam ;), lecz zawsze pytam się najpierw o dowód a potem o 21 ;) lubię bowiem trafić w oczko :P

no i widzę nie mam szans na bajerę ;( kurde, a nawet bym popłynął liryką miłosną..niczym Tristan dla swej Izoldy ;(

lub użył bardziej dosadniego tekstu :

"Ej mała niezły masz tyłek, nie bolał ciebie?"

"Od czego"?

"Nie od czego, a po tym jak aniołku nie spadłaś w moje ramiona, bo ja bym ciebie złapał"

Potem ten sam schemat, kino, kwiatek, tutaj trochę trzeba wysłuchać o byłym, i jak to trzeba pochodzić, aby cokolwiek dostać i jak to trudno ;), tania bajera o niebie i drodze mlecznej :P

Moja wypowiedź nie ma na celu obrażenie kobiet ja je szanuje, to one są szyją w związku, którą porusza facet

Powyższe wypowiedzi były hipotetyczne, ot takie niecodzienne zdarzenia ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na południe. Ciągnie mnie na południe, w góry. :)

w które góry? :) Na południu ich wiele ;)

A co do reszty, to widzę, że większa część męskiego grona zleciała się jak psy na kości :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji tego że jesteś Kobieta

jakieś "twarde dowody" Maxiu ? :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności