Skocz do zawartości

Jak wydymać frajera (klienta)


LSE

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając pierwszy post czułem się tak, jak wtedy kiedy pierwszy raz czytałem regulamin fachowców z firmy o której pisze Beer.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czemu opłata abonamentowa jest zła dla klienta ? Osobiście spisuje umowę z klientem i nie pozostaje w top10 tylko pozycjonuje jak najwyżej się da, i to dla mnie jest abonament, nie ma określonej pozycji, tylko w sposób ciągły jest pozycjonowana strona na konkretne frazy, i wcale nie niszówki, tylko targetowe frazy które przynoszą realny zysk.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem więcej

Ale zdajesz sobie sprawę, że i przy tej stawce klik z tych pozycji jest dla klienta kilku/kilkunasto-krotnie droższy niż klik z top1?

Edit: Ale po chwili namysłu napiszę, że to i tak rzadkość. Zatem tylko pochwalić.

Latent Semantic Engineering

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera nie dość, że LSE pozajączkowało mi się z LSD to jeszcze okazało sie , że kobitka :D - sorki LSE za to, że poprzednio zwracałem się per brzydsza połowa ludzkości :P

Ale zdajesz sobie sprawę, że i przy tej stawce klik z tych pozycji jest dla klienta kilku/kilkunasto-krotnie droższy niż klik z top1?

A czy zdajesz sobie sprawę z tego że klient potrafi przeliczyć ile zapłaci za ruch z AdWords a ile z SEO ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, nie kobitka. Tak mi się napisało. W sensie, że taki zabawny miałem być :kwasny:

A czy zdajesz sobie sprawę z tego że klient potrafi przeliczyć ile zapłaci za ruch z AdWords a ile z SEO ?

Ale CTR dla organików już ten czynnik odsiewa. Organiki to organiki.

Abstrahuję oczywiście od stawek bezwzględnych. Chodzi mi tylko o odpowiednie wagi dla poszczególnych pozycji.

Latent Semantic Engineering

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie komornik, to zapłacić.

Latent Semantic Engineering

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze tworzę umowę pod klienta. Teraz np. mam klienta który chce na kilka fraz być co najmniej w top 3, a za inne pozycje nie płacić. Chce bardzo szybkiego efektu. Była rozmowa z klientem że muszę odpowiednią kasę za to wziąć, klient poinformowany że jest bardzo duże prawdopodobieństwo iż strona wpadnie w filtr, zgodził się pracujemy.

Moim zdaniem jest zawsze kwestia dogadania się z klientem, czego potrzebuje, jak szybko, czy trwale, za jakie pieniądze. Wtedy i klient zadowolony będzie i ja również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, nie kobitka. Tak mi się napisało. W sensie, że taki zabawny miałem być

A to takich numerów nie lubie bo to ani zabawne ani śmieszne , że nie wspomnę o utracie wiarygodnosci (tym bardziej, że kobitki są "upierdliwe" ) :P

na koniec jeszcze :

https://seoinfo.edu.p...pozycjonowania/

EOT

(bo to temat woda ;) )

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to takich numerów nie lubie

Nikt nie lubi. Najgorzej umówić się z fajną kobitką na randkę i potem złapać ją za jajka. Ale nie taka była moja intencja.

Latent Semantic Engineering

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to takich numerów nie lubie

Nikt nie lubi. Najgorzej umówić się z fajną kobitką na randkę i potem złapać ją za jajka. Ale nie taka była moja intencja.

Cytat z filmu "Wieczór kawalerski" z Tomem Hanksem :

ona sika na stojąco ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili: Zapalenie jąder okazało się nie groźne, Marit Bjorgen wystatuje w kolejnym etapie konkursu.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klienci by chcieli płacić tylko wtedy, jeśli oni zarobią. To zrozumiałe, jednak nie patrzą na czas i pieniądze jakie poświęcamy w pozycjonowanie strony. MULITKODY itp, nie wierzę, że każdy robi pod każde zlecenie zaplecze. Bo to nie realne, wiadomo że z zaplecza można skorzystać dla wielu fraz. Jednak potem klient jeśli wypowie umowę, zostaje za przeproszeniem w ciemnej d*** i nic z $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności