Skocz do zawartości

Jak wydymać frajera (klienta)


LSE

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając ten temat od początku, czułem lekkie przerażenie :) Wy możecie się śmiać, czasem nawet potępiać takie zachowanie pozycjonerów, ale w tym samym czasie biedny klient płaci i płacze... Sam byłem w takiej sytuacji i wiem jak to boli, kiedy samemu pozwala się "dać zrobić na szaro".

Reklama multimedialna w Olsztynie - Telebim Olsztyn - pokaż się klientom z najlepszej strony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pozycjonowanie to bardzo ciężki kawałek chleba... Fakt, jak się wie co robi to można mieć fajne efekty. Ale jak się dopiero zaczyna w tej dziedzinie, to często można więcej zaszkodzić niż pomóc...

Reklama multimedialna w Olsztynie - Telebim Olsztyn - pokaż się klientom z najlepszej strony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A później zdziwienie że klient chce się rozliczać za efekty...

No pewnie, lepiej go wydymać bez efektów, przecież piszę o tym od samego początku.

Latent Semantic Engineering

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że każdy robi pod każde zlecenie zaplecze

każdy może nie

wiadomo że z zaplecza można skorzystać dla wielu fraz

tak, szczególnie robiąc serwis turystyczny i upychając linki do sztaplarek albo do poradni zdrowia psychicznego, a z serwisu stomatologicznego najlepiej do usług funeralnych :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można po prostu postawić zaplecze uniwersalne, chociażby precle lub katalogi. Nie trzeba wówczas stawiać nowego pod każdego klienta oddzielnie, zamiast tego można linkować i wzmacniać ogólne zaplecze.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie każdy każdego próbuje "wydymać" , bo to jest dżungla . Przykładowo w przeciągu roku zrobiłem facetowi ruch z Google w granicach 30 K wejść miesięcznie (sklep internetowy), i teraz powinien ze mną podpisać umowę o 400 % większą . Praktycznie przez rok wszystko było robione po kosztach, a zbudowane zaplecze było tylko dla niego . Zaplecze oraz inne czynności robiłem jak dla siebie (może nawet lepiej niż dla siebie), a gdy przyszedł czas do podpisania nowej umowy, to otrzymałem tylko pismo, że firma ( napisze tylko ,ze znana na tym forum z różnych dziwnych praktyk) zoferowała mu znacznie niższą cenę, za utrzymanie pozycji ,a nawet wzrosty

Szkoda faceta, szkoda stron, bo jest rzeczą logiczną, że zabiorę wszystkie linki, a on jak mantre powtarza,ze firma x obiecała mu jeszcze większy ruch, czyli wyższe pozycje . Tak działają polskie firmy, bo ta która odebrała mi klienta zapewne wykalkulowała,że zdjęcie około 2000 linków z forów oraz stron zapleczowych zajmie mi przynajmniej kilka miesięcy + 2 miesiące,aż Goole wszystko przemieli i strona poleci , to będzie ich zysk , a pewnie nawet nic nie będą robić . Może dołożą SWL-i , bo tego jeszcze nie robiłem,a szczerze mówiąc miałem to dopiero w planie zacząć robić .

Zostały mi jeszcze 3 osoby, i mam nadzieję, że też pójdą jak najszybciej w ..uj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie każdy każdego próbuje "wydymać" , bo to jest dżungla .

generalnie nie :)

Praktycznie przez rok wszystko było robione po kosztach, a zbudowane zaplecze było tylko dla niego .

nie płacz czegoś się nauczyłeś i nie dasz się już tak zrobić w ciula :) imo lepszy 1 klient za 1000 niż 10 za 100, niby kasa ta sama a jednak ... :)

btw. ja jakoś nie widzę złotego środka na dobrze i tanio więc jak kogoś nie stać to sory -> zapraszam do konkurencji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdy przyszedł czas do podpisania nowej umowy, to

stara była do bani ? ;)

Praktycznie przez rok wszystko było robione po kosztach,

znajomość praktycznej kalkulacji się kłania .

Nie Ty pierwszy i nie ostatni masz taką sytuację - szkoda napinki :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o frajerach i niby takich pierdoletach - proszę - wczorajsyz mejl od klienta i nic nie interesuj ego innego .... więc kto tu kogo dyma ?

Sami nauczylismy tego klientow. Ja pobieram ryczalt za 3 miesiace i przedłużam umowe co te 3 miesiace - i klient zadowolony i ja bo nie ryzykuje az tak bardzo najwyzej przy rezygnacji zwracam kase za ostatnia umowe - uczciwie, prosto i rzetelnie.

Albo nauczymy klientow ze platnosc za efekt to przeżytek albo bedziemy miec firmy pokroju SS ale bardziej cwane

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności